UKS Zakrzyn zajął 7 miejsce w Klubowych Mistrzostwach Polski Młodziczek w Unihokeju

2024-04-29 11:30:00 UKS Zakrzyn

27-28 kwietnia 2024 roku w Orzyszu odbył się finał Klubowych Mistrzostw Polski Młodziczek w unihokeju. Prawo startu w tej imprezie wywalczyło 12 najlepszych drużyn w kraju. Klaudia Duczmańska z UKS Zakrzyn została najlepszym strzelcem oraz zawodniczkom całych Mistrzostw.

UKS Zakrzyn
UKS Zakrzyn

W tej rywalizacji bardzo dobrze zaprezentował się zespół UKS Zakrzyn, który w dwa dni zanotował cztery zwycięstwa, trzy porażki i jeden remis, ostatecznie plasując się na bardzo dobrym 7 miejscu w Polsce.  Ogromne wyróżnienie wywalczyła zawodniczka UKS Zakrzyn Klaudia Duczmańska, która została najlepszym strzelcem oraz zawodnikiem całych Mistrzostw. Mistrzem Polski została drużyna z Radzewa, którą zespół z Zakrzyna pokonał w grudniowym finale wojewódzkim szkolnych zawodów.

Skład UKS Zakrzyn: Klaudia Duczmańska, Lena Banasiewicz, Małgorzata Pleśnierowicz, Julia Zielińska, Marta Olek, Milena Wyborna, Aleksandra Woźniak. Trener: Rafał Kaczmarek.

Drużyna dziękuje Władzom Gminy Lisków - Pani Wójt Marii Krawiec, Pani Wicewójt Dorocie Sitko, Pani Dyrektor SP Zakrzyn Joannie Ignasiak oraz Panu Andrzejowi Sykała i firmie Wintact za wsparcie naszego wyjazdu! Bez nich spełnienie naszych marzeń nie byłoby możliwe! Dziękujemy!