Społeczne

Głosujesz – decydujesz! 20 projektów na 20 lat Polski w UE

2024-05-15 08:00:00 reklama@calisia.pl

Rusza trzecia edycja plebiscytu „Łączy nas WIELkopolskiE”. To wyjątkowa okazja, by nagrodzić najlepsze wielkopolskie inicjatywy, zrealizowane przy wsparciu Funduszy Europejskich w ciągu minionych dwóch dekad. Głosuj między 15 a 28 maja na stronie laczynas.wielkopolskie.pl

Plebiscyt„Łączy nas WIELkopolskiE”
Plebiscyt„Łączy nas WIELkopolskiE”

Tegoroczna edycja plebiscytu zbiega się z jubileuszem dwudziestu lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Był to czas nie tylko ogromnych zmian infrastrukturalnych, ale także gospodarczych i społecznych. Unijne środki finansowe wsparły realizację tysięcy ważnych projektów i inwestycji poprawiających jakość naszego życia. Spośród nich do jubileuszowej edycji plebiscytu wybraliśmy te, które pokazują skalę różnorodności unijnego wsparcia, zaangażowania mieszkańców i lokalnych liderów.

O Twój głos powalczy 20 przedsięwzięć w czterech kategoriach: „Łączą nas… badania i rozwój”, „Łączy nas… architektura i kultura”, „Łączy nas… dobry klimat” oraz „Łączy nas… społeczna misja”.

Dwadzieścia lat Polski w UE to czas zmian, dynamicznego rozwoju i wzrostu gospodarczego. Projekty unijne przyczyniły się do tego sukcesu. Zachęcam do głosowania, bo w ten sposób możemy docenić ludzi, którzy tak wiele dobrego wnoszą do naszej wspólnoty – mówi Marek Woźniak, marszałek województwa wielkopolskiego.

W pierwszej edycji plebiscytu (2022 r.) oddaliście ponad 50 tysięcy głosów, w drugiej aż 70 tys. głosów (2023 r.). Również tym razem zachęcamy do głosowania i wspierania Waszych ulubionych przedsięwzięć. Zastanawiasz się, który projekt wybrać? Zajrzyj na stronę laczynas.wielkopolskie.pl. Znajdziesz tam nie tylko listę nominowanych przedsięwzięć, ale opisy poszczególnych projektów. Głosowanie potrwa od 15 do 28 maja. Każdego dnia możesz oddać jeden głos na wybranego beneficjenta w każdej z czterech kategorii.

Organizatorem plebiscytu jest Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
we współpracy z redakcją e-magazynu „Nasz Region”. Nadzór nad obsługą Plebiscytu pełni
Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w
Poznaniu.

 

Nominowani w kategorii ,,Łączy nas... dobry klimat"

 

Nominowani w kategorii ,,Łączy nas... społeczna misja"


Nominowani w kategorii ,,Łączą nas... badania i rozwój"

 

Nominowani w kategorii ,,Łączy nas ... architektura i kultura"

 
 

A po obejrzeniu wideo zajrzyj na profile Funduszy Europejskich dla Wielkopolski:
👉 Fb: /FunduszeEuropejskiedlaWielkopolski
👉 IG: /fundusze_ue_dla_wielkopolski
👉 X:  /funduszeuewlkp
👉 Li:  /fundusze-europejskie-dla-wielkopolski

 

 

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować