Konkursy

Kaliszanie, podróżnicy, miłośnicy przygód, fotografowie! Kolejna edycja konkursu podróżniczo-fotograficznego „Świat w kawałkach 2024” już się rozpoczęła!

2024-05-14 08:07:30 reklama@calisia.pl

DentalCare zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego "Świat w kawałkach 2024"! To wyjątkowa okazja, aby połączyć pasję do podróży z miłością do fotografii, promując jednocześnie nasze miasto. 

DentalCare zaprasza na konkurs
DentalCare zaprasza na konkurs

DentalCare z ogromną radością rozpoczyna kolejną edycję konkursu fotograficznego „Świat w kawałkach 2024”. Jak co roku ideą konkursu jest promocja miasta Kalisza przez jego mieszkańców.

Zachęcamy do zrobienia zdjęć z flagą konkursową, która każdego roku ma inne oblicze, ale każdego roku znajduje się w coraz to dalszych i ciekawszych miejscach świata. Za każdym człowiekiem kryje się interesująca historia, dlatego zachęcamy do podzielenia się z nami częścią swojej podróżniczej pasji.

 

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

1. Odebrać darmową flagę z gabinetu DenalCare przy ul. Staszica 29 (róg Młynarskiej).
2. Zrobić zdjęcia z flagą konkursową w ciekawym Twoim zdaniem miejscu na całym świecie i wysłać je do 15 września 2024 r. przez stronę www.dentalcare-konkurs.pl lub bezpośrednio na email: zdjecia@dentalcare-konkurs.pl.
3. Przyjść na Galę rozdania nagród: 16 października 2024 r., godz. 18.00, Restauracja Komoda Club Residence, ul. Niecała 6a, 62-800 Kalisz.


Po zakończeniu terminu nadsyłania zdjęć przeprowadzimy głosowanie z udziałem komisji konkursowej. Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone. I miejsce to pobyt weekendowy w Szklarskiej Porębie w Apartamencie Izera 4. Za pozostałe miejsca również przewidziane są atrakcyjne nagrody – szczegóły w regulaminie na stronie www.dentalcare-konkurs.pl.

Zdjęcia przesyłamy wyłącznie przez formularz dostępny na stronie konkursowej lub na adres email: zdjecia@dentalcare-konkurs.pl. Ważne jest wcześniejsze zaakceptowanie Regulaminu!


Prace uczestników poprzednich edycji, można zobaczyć na stronie konkursu.


DentalCare dziękuje uczestnikom oraz sponsorowi konkursu, którym jest firma PAULA INGREDIENTS sp. zoo. zajmująca się produkcją suszonych naturalnych składników do żywności z owoców, warzyw i serów.


Wszystkich zachęcamy i zapraszamy do udziału w zabawie!

 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować