Kultura

Koncertowa Magia Głosów już w sobotę w CKiS! Wyniki Konkursu!

2024-05-17 13:00:00 red.

Zapiszcie tę datę! Już 18 maja odbędzie się magiczny koncert Anny Kowalkiewicz - Oligny w towarzystwie najbliższych przyjaciół, znakomitych wokalistów Studia Wokalno - Artystycznego Piano Song! Usłyszymy wiele znanych przebojów i nie zabraknie niespodzianek. Czeka nas wielka uczta muzyczna. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie.

Piano Song
Piano Song

Jeżeli nie macie jeszcze planów na sobotnie popołudnie to jest okazja, żeby wziąć udział w ciekawym muzycznym wydarzeniu w Sali Widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. 

Już 18 maja odbędzie się magiczny koncert Anny Kowalkiewicz - Oligny w towarzystwie najbliższych przyjaciół! Już teraz czujemy ekscytację w powietrzu, bo wiemy, że ta noc będzie niezapomniana. Każdy utwór będzie podróżą przez emocje i wspomnienia przy akompaniamencie wspaniałych muzyków w składzie:

Mirosław Skowroński - perkusja 
Maciej Bąk - instrumenty klawiszowe 
Grzegorz Walendowski - saksofon 
Tobiasz Michna - bas 
Magdalena Bąk - altówka 

Podczas koncertu usłyszymy nie tylko solowe wykonania, ale także piękne duety i energetyczne występy grupowe.

Na scenie występować będą:
Anna Kowalkiewicz - Oligny, Julia Oligny, Jan Oligny, Justyna Garczarek, Bartosz Dreczko, Piotr Porada, Ewelina Łuszczek, Ada Pietura, Malwina Olszewska, Oliwia Wawrzyniak, Paulina Wiertelak, Weronika Niemiec.

Są to artyści znani z programów telewizyjnych i międzynarodowych festiwali, którzy od lat tworzą studio Piano Song. Organizatorzy przygotowali na ten wieczór wiele niespodzianek, ale już dziś możemy się jedną z nich podzielić. Na scenie ujrzymy również Monikę Kuberę - wieloletnią przyjaciółkę studia, nauczycielkę wokalu.

Zapraszamy 18 maja, godzina 17:00, Sali Widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, ulica Łazienna 6.
Bilety:
https://kck.systembiletowy.pl/system.../repertoire.html... 

 

UWAGA - WYNIKI KONKURSU!

2 podwójne zaproszenia na koncert Koncertowa Magia Głosów - Ania i przyjaciele, 18 maja, godzina 17:00 w CKiS zdobywają: Joachim Wielgosz i Anna Pawlak. 

O wygranej i sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdeczne gratulacje i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować