Biznes

MTM CONSULTING zapewnia ciągłość inwestycji i bezpieczeństwo swoich Klientów

2020-04-08 07:00:00 reklama@calisia.pl

Kaliski deweloper MTM CONSULTING, realizujący kilka dużych inwestycji mieszkaniowych w Kaliszu, Ostrowie Wielkopolski, Krotoszynie, Turku i na Pomorzu zapewnia o ciągłości inwestycji. Pragniemy skierować słowa wsparcia i otuchy w tych trudnych chwilach, które przeżywa każdy z nas.

MTM CONSULTING
MTM CONSULTING

Mimo wielu ograniczeń niezależnych od dewelopera, cały zespół MTM Consulting daje z siebie wszystko aby jednocześnie chronić klientów wywiązując się z terminowej realizacji budynków, jak również zabezpieczyć pracowników, partnerów i dobro firmy. Terminowo oddaliśmy do użytkowania budynek nr 2 na Osiedlu Wzgórza Kalisza przy ul. Owsianej.

W najbliższym dniach planowane jest również oddanie do użytkowania trzeciego bloku na Osiedlu Korczak Park. Klienci niebawem zostaną powiadomieni o gotowości do podpisania aktów notarialnych.

W Ostrowie Wielkopolskim zostały sprzedane ostatnie mieszkania w bloku nr 1 Szczecińska Nova, natomiast bloki nr 2 i 3 za około miesiąc zostaną zgłoszone do odbioru. Ponadto na drugiej Ostrowskiej inwestycji, przy ul. Ks. Majorka na bloku nr 1 trwają ostatnie prace wykończeniowe. 

W Krotoszynie na os. Zielone Łąki otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie bloku nr 7 jak również zgłosiliśmy do Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego gotowość do odbioru bloku nr 8. W budynku nr 9 trwają ostanie prace wykończeniowe.

Na Inwestycji Apartamenty Klifowa Rewal nieustanie trwają prace wykończeniowe na kolejnych apartamentowcach tj. etapie 8 oraz 9 w którym to znajdować będzie się basen, siłownia oraz pokój zabaw dla dzieci. Terminy oddania kolejnych budynków zostaną dotrzymane.

Klienci nabywający apartamenty w celu inwestycyjnym mogą liczyć na wysoki zwrot, który opiewa na poziomie 8% w skali roku. Nabywając lokal od Nas pod cele inwestycyjne lub bezpośrednio dla swoich potrzeb w Rewalu, gwarantujemy Państwu spokój, ciszę i wypoczynek w komfortowych apartamentach a ponad to gwarancje profesjonalnej obsługi swojego apartamentu.

Według ekspertów działających w branży nieruchomości – nieruchomości „Premium” - są odporne na finansowe zawirowania na rynku oraz zawsze stanowią bezpieczną formę inwestowania.

Obserwujemy znaczny wzrost zainteresowania wczasowiczów planujących spędzić tegoroczne wakacje nad polskim morzem. Zbliżający się sezon wypoczynkowy jest już w dużej mierze zarezerwowany.

Ponadto wielu właścicieli decyduje się na spędzenie obecnego czasu we własnym apartamencie z dala od tłumów w zamian w sąsiedztwie morza oraz plaży urokliwej o każdej porze roku.

Mimo ogólnie ciężkiej sytuacji i wielu przeciwności, z którymi zmaga się większość przedsiębiorców, MTM Consulting nie ustaje w staraniach by zapewnić ciągłość inwestycji i bezpieczeństwo swoich Klientów.

Nasi Klienci mają ten komfort, że przy podpisywaniu umowy rezerwacyjnej wpłacają jedynie 10% wartości lokalu. Pozostałą kwotę wpłacają po oddaniu budynku do użytkowania i podpisaniu aktu notarialnego przenoszącego własność lokalu na Kupującego.

Wiemy, że obecna sytuacja jest niezwykle trudna i frustrująca, ale pamiętajmy, że jesteśmy w tym razem. Będziemy robić wszystko, co w naszej mocy, aby wspierać siebie nawzajem oraz naszych Klientów nie tylko dzisiaj, ale i w przyszłości. Podkreślić należy, iż w dobie ogólnego kryzysu i niepewności większość inwestycji, inwestycje w nieruchomości są najbardziej pewną i stabilną lokatą kapitału.

MTM CONSULTING DEVELOPER
Al.Wojska Polskiego 116, Kalisz
T. 62 760 01 28, +48 537 537 537, +48 537 537 538
e-mail: Piotr@mtmconsulting.pl

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ