Biznes

MTM CONSULTING zapewnia ciągłość inwestycji i bezpieczeństwo swoich Klientów

2020-04-08 07:00:00 reklama@calisia.pl

Kaliski deweloper MTM CONSULTING, realizujący kilka dużych inwestycji mieszkaniowych w Kaliszu, Ostrowie Wielkopolski, Krotoszynie, Turku i na Pomorzu zapewnia o ciągłości inwestycji. Pragniemy skierować słowa wsparcia i otuchy w tych trudnych chwilach, które przeżywa każdy z nas.

MTM CONSULTING
MTM CONSULTING

Mimo wielu ograniczeń niezależnych od dewelopera, cały zespół MTM Consulting daje z siebie wszystko aby jednocześnie chronić klientów wywiązując się z terminowej realizacji budynków, jak również zabezpieczyć pracowników, partnerów i dobro firmy. Terminowo oddaliśmy do użytkowania budynek nr 2 na Osiedlu Wzgórza Kalisza przy ul. Owsianej.

W najbliższym dniach planowane jest również oddanie do użytkowania trzeciego bloku na Osiedlu Korczak Park. Klienci niebawem zostaną powiadomieni o gotowości do podpisania aktów notarialnych.

W Ostrowie Wielkopolskim zostały sprzedane ostatnie mieszkania w bloku nr 1 Szczecińska Nova, natomiast bloki nr 2 i 3 za około miesiąc zostaną zgłoszone do odbioru. Ponadto na drugiej Ostrowskiej inwestycji, przy ul. Ks. Majorka na bloku nr 1 trwają ostatnie prace wykończeniowe. 

W Krotoszynie na os. Zielone Łąki otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie bloku nr 7 jak również zgłosiliśmy do Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego gotowość do odbioru bloku nr 8. W budynku nr 9 trwają ostanie prace wykończeniowe.

Na Inwestycji Apartamenty Klifowa Rewal nieustanie trwają prace wykończeniowe na kolejnych apartamentowcach tj. etapie 8 oraz 9 w którym to znajdować będzie się basen, siłownia oraz pokój zabaw dla dzieci. Terminy oddania kolejnych budynków zostaną dotrzymane.

Klienci nabywający apartamenty w celu inwestycyjnym mogą liczyć na wysoki zwrot, który opiewa na poziomie 8% w skali roku. Nabywając lokal od Nas pod cele inwestycyjne lub bezpośrednio dla swoich potrzeb w Rewalu, gwarantujemy Państwu spokój, ciszę i wypoczynek w komfortowych apartamentach a ponad to gwarancje profesjonalnej obsługi swojego apartamentu.

Według ekspertów działających w branży nieruchomości – nieruchomości „Premium” - są odporne na finansowe zawirowania na rynku oraz zawsze stanowią bezpieczną formę inwestowania.

Obserwujemy znaczny wzrost zainteresowania wczasowiczów planujących spędzić tegoroczne wakacje nad polskim morzem. Zbliżający się sezon wypoczynkowy jest już w dużej mierze zarezerwowany.

Ponadto wielu właścicieli decyduje się na spędzenie obecnego czasu we własnym apartamencie z dala od tłumów w zamian w sąsiedztwie morza oraz plaży urokliwej o każdej porze roku.

Mimo ogólnie ciężkiej sytuacji i wielu przeciwności, z którymi zmaga się większość przedsiębiorców, MTM Consulting nie ustaje w staraniach by zapewnić ciągłość inwestycji i bezpieczeństwo swoich Klientów.

Nasi Klienci mają ten komfort, że przy podpisywaniu umowy rezerwacyjnej wpłacają jedynie 10% wartości lokalu. Pozostałą kwotę wpłacają po oddaniu budynku do użytkowania i podpisaniu aktu notarialnego przenoszącego własność lokalu na Kupującego.

Wiemy, że obecna sytuacja jest niezwykle trudna i frustrująca, ale pamiętajmy, że jesteśmy w tym razem. Będziemy robić wszystko, co w naszej mocy, aby wspierać siebie nawzajem oraz naszych Klientów nie tylko dzisiaj, ale i w przyszłości. Podkreślić należy, iż w dobie ogólnego kryzysu i niepewności większość inwestycji, inwestycje w nieruchomości są najbardziej pewną i stabilną lokatą kapitału.

MTM CONSULTING DEVELOPER
Al.Wojska Polskiego 116, Kalisz
T. 62 760 01 28, +48 537 537 537, +48 537 537 538
e-mail: Piotr@mtmconsulting.pl

 

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ