Kaliski developer inwestuje nad polskim morzem. Zainwestuj i Ty!

2018-12-25 12:05:00 reklama@calisia.pl

Rok 2018 r był dla kaliskiej firmy deweloperskiej MTM CONSULTING niezwykle pracowity i intensywny, ale też bardzo owocny, biorąc pod uwagę ilość zrealizowanych inwestycji. Do końca 2018 r ponad 1000 zadowolonych mieszkańców w całej Polsce otrzyma klucze od swojego własnego lokalu.

APARTAMENTY KLIFOWA REWAL  - MTM Consulting
APARTAMENTY KLIFOWA REWAL - MTM Consulting

MTM CONSULTING realizuje swoje zamierzenia inwestycyjne w całej Polsce między innymi w Kaliszu, Ostrowie Wielkopolskim, Krotoszynie, ale również na Pomorzu Zachodnim: w Rewalu i Mrzeżynie.

Deweloper, każdą swoją inwestycję realizuje zgodnie z dawno powziętą ideą „zdrowej tradycji”, która przejawia się w zastosowaniu tylko wysokiej jakości i przyjaznych środowisku materiałów budowlanych. Powstające budynki od wielu już lat są budowane z ceramicznych materiałów (POROTHERM), docieplone styropianem grubości 20 cm!, otynkowany z zewnątrz tynkiem barwionym w masie silikatowej.

W nowobudowanych blokach montowane są okna trzyszybowe klasy A, a szerokie opaski drzwiowe dostosowane do koloru drzwi. Już na etapie projektowania Osiedli duży nacisk kładzie się na zachowanie harmonii, estetyki budynków tak, by wkomponowały się w otoczenie.

Infrastruktura osiedlowa każdej realizowanej inwestycji zabezpiecza miejsca postojowe dla mieszkańców. Deweloper od lat współpracuje tylko ze sprawdzonymi i doświadczonymi dostawcami i podwykonawcami, by zapewnić najwyższą jakość i staranność w oddawanych lokalach. MTM tylko buduje bloki, ale również zapewnia przyjazne i estetyczne otocznie wokół nich. Na osiedlach zatem jest dużo zielonych nasadzeń.

Budynek nr 1 na Osiedlu KORCZAK PARKk, został oddany do użytkowania. Znajduje się tam 45 mieszkań z komórkami lokatorskimi w cenie nabycia lokalu, garaż podziemny, szybkobieżna winda. To, co wyróżnia budynki na Osiedlu Korczak Park to przestronne tarasy, które dopełniają jasne i funkcjonalne mieszkania. Wielkość tarasów dochodzi do 16 m2, ale powierzchnia ta, nie jest wliczona do powierzchni mieszkania. Balustrady na tarasach są wykonane z ocynkowanej stali, malowane proszkowo. Bardzo nowatorskim, ale i praktycznym rozwiązaniem jest wykonanie balustrad z perforowanej blachy kwarcowej. To kosztowne wykonanie balustrad powoduje, iż nie ma potrzeby prowizorycznego zasłaniania balkonów jednocześnie podkreślając estetykę budynku.

Budynki nr 2 i 3 na Osiedlu Korczak Park realizowane są zgodnie z harmonogramem prac. Ich budowa sukcesywnie idzie do przodu, a sprzedaż mieszkań cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Osiedle przylega bezpośrednio do Parku nad Krępicą.

WZGÓRZA KALISZA to Osiedle wyrastające na kaliskim Tyńcu. Budynek nr 1 został oddany do użytkowania! Równocześnie realizowany jest drugi budynek a budowa kolejnego rozpocznie się w 2019 r.

Budynki 1 i 2 na Wzgórzach Kalisza to siedmiokondygnacyjne, nowoczesne obiekty wyposażone w elektryczne, bardzo ciche i szybkobieżne windy, osobne kotłownie oraz z tarasem rekreacyjnym o pow. 250 m2!!! na dachu każdego z nich. Widok z tarasu dostępny dla każdego z mieszkańców dowodzi, jak doskonała jest lokalizacja Osiedla. A widok bez wątpienia zapiera dech: z jednej strony niezwykła, zwłaszcza wieczorem panorama Kalisza, a z drugiej zieleń lasów w Rożdżałach. Na tarasie znajdują się ławki umożliwiające mieszkańcom odpoczynek w najczystszym punkcie Kalisza. Warto podkreślić, iż budynki z tak obszernymi tarasami na dachu – są unikatowe w skali Kalisza a nawet całej południowej Wielkopolski.

Wokół Osiedla znajduje się mnóstwo terenów spacerowych i ścieżek rowerowych, włączając w to nieodległy Szlak NATURA 2000. Warto podkreślić, iż Osiedle znajduje się w najwyższym punkcie Kalisza, co gwarantuje najczystsze powietrze przy jednoczesnej bliskości do Centrum, Ratusza, Parku Miejskiego, Aquaparku czy Trasy Bursztynowej. W niedalekim sąsiedztwie jest stacja rowerów miejskich, szkoła, przedszkole.

W Ostrowie Wielkopolskim obok znanych już i wciąż rozbudowywanych lokalizacji przy Al. Solidarności i Kujawskiej – powstaje nowe osiedle „Szczecińska Nova”. Mieszkania w Ostrowie cieszą się powodzeniem nie tylko wśród ostrowian i mieszkańców okolicznych miejscowości. Zainteresowani nabyciem są również mieszkańcy Wrocławia oraz Poznania, którzy z uznaniem podkreślali, iż inwestycje MTM w niczym (poza ceną) nie ustępują wrocławskim czy poznańskim przedsięwzięciom deweloperskim.

”Zielone Łąki” to niezwykle urokliwe i harmonijne osiedle w Krotoszynie. W otoczeniu terenów zielonych, a jednocześnie bliskość centrum miasta, mieszkańcy 5 oddanych do użytku bloków otrzymali klucze i wykańczają swoje własne M.

Krotoszyn to prężnie rozwijające się i postępowe miasto, w którym rosną potrzeby mieszkaniowe. MTM wychodzi naprzeciw tym potrzebom zaopatrując krotoszyński rynek w kolejne mieszkania w zabudowie wielorodzinnej i szeregowej.

Firma Pana Tadeusza Mazek zainwestowała również w pięknie położone grunty na Pomorzu Zachodnim.

Oprócz już wybudowanych w Rewalu ośmiu apartamentowców w Resorcie Apartamenty Klifowa Rewal, w których znajduje się 256 apartamentów, powstawały będą następne cztery z 128 apartamentami. Łącznie Apartamenty Klifowa to 384 nowoczesnych lokali w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia na plażę. Większość Apartamentów będzie miało bezpośredni widok na morze. W każdym z 3-kondygnacyjnych budynków na dachu znajduję się obszerny taras słoneczny z wanną Jacuzzi, pergolą, leżakami i strefą wypoczynku. Budynki posiadają garaże podziemne, windy, a na korytarzach dla pełnego klimatu morskiego słychać z głośników odgłosy mew i szum fal.

W przyszłym roku firma rozpoczyna budowę apartamentowca, w którym znajdować się będzie basen, brodzik dla dzieci, Jacuzzi, sauny, siłownia, pokój zabaw dla dzieci. W Resorcie swoje miejsce będą miały też najmłodsze pociechy – znajdzie się tam bowiem zewnętrzny plac zabaw dla dzieci.

Cały kompleks jest zamknięty, monitorowany, a nad spokojem i bezpieczeństwem czuwa całodobowa ochrona. Apartamenty są tak przygotowane by można było z nich korzystać przez cały rok – nie tylko w sezonie letnim.

Apartamentowce pobudowane są z wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych a doskonała termoizolacja jak i własna kotłownia w każdym z budynku zapewnia komfort i ciepło tym bywalcom Resortu, którzy chcą wypoczywać jesienią czy zimą.

W 2018 r firma nabyła w Rewalu kolejną działkę, która okrzyknięta została „Perłą Bałtyku”. To wyjątkowa i niesamowicie urokliwie zlokalizowana działka, nad samym brzegiem morza z własnym zejściem na plażę.

O wyjątkowości i atrakcyjności nieruchomości może stanowić fakt, że do przetargu zgłosiło się dużo znanych deweloperskich firm. Cena, jaka została wylicytowana jest rekordowa jak na polskie morze. W 2019 roku rozpocznie się budowa tej perełki, jak ją zaczęto już nazywać, chociaż właściwa nazwa inwestycji będzie brzmiała „Hevenia Rewal”.

Będzie to 100 unikalnych apartamentów, wszystkie z bezpośrednim widokiem na morze, z garażami podziemnymi na 120 aut, tak by żadne auto nie stało na zewnątrz. W kompleksie Hewenia Rewal królować ma zieleń. Plac zabaw usytuowano tak, aby gwar bawiących się dzieci nie odbierał komfortu wypoczywającym dorosłym. Ponadto będzie tam basen kryty ze strefą wellnes, oraz basen zewnętrzny.

Kolejną, trzecią nadmorską inwestycją będzie “Hevenia Mrzeżyno”.

To doskonale zlokalizowana hektarowa działka w bezpośrednim sąsiedztwie zejścia na plażę. Powstaną tu 3 i 6-kondygnacyjne apartamentowce, w których łącznie znajdzie się 200 apartamentów z 2-poziomowym, podziemnym garażem o powierzchni 20 tyś m kw, mieszczących ponad 200 aut.

Dla wszystkich mieszkańców dostępne będą: baseny – zewnętrzny i wewnętrzny, strefa wellnes, siłownia, pokój zabaw dla dzieci, zewnętrzny plac zabaw. Na dachach budynków będą tarasy widokowe z pełnym wglądem na morze z wanną Jacuzzi i strefą wypoczynku.

Apartamenty budowane przez firmę MTM, oprócz tego, że są wspaniałym miejscem wypoczynku dla całych rodzin, są również bardzo dobrą lokatą kapitału. O ile Klienci, po zakupie nadmorskiego apartamentu, zdecydują się przekazać go Deweloperowi w zarząd pod wynajem, dochody z najmu przynoszą rocznie w granicach 8% zysku.

Wszystkie trzy inwestycje nadmorskie, charakteryzują się wspaniałymi lokalizacjami, bezpośrednio przy szerokich, piaszczystych plażach. Ponadto Rewal Hevenia będzie posiadała własny, wydzielony odcinek plaży. Wszystkich chętnych zakupem lub wynajmem zapraszamy na naszą stronę www.klifowa.pl.

Więcej szczegółów 2 pozostałych inwestycji, Hevenia Rewal i Hevenia Mrzeżyno, które już wkrótce pojawią się na stronie dewelopera, można uzyskać pod nr 537 537 537 – Marcin Gościniak.


MTM CONSULTING DEVELOPER
Al.Wojska Polskiego 116, Kalisz
T. 62 760 01 28, +48 537 537 537, +48 537 537 538
e-mail: Piotr@mtmconsulting.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ