Biznes

Sprawdź wiosenną promocję w RiverSide podczas Dni Otwartych

2024-04-26 13:05:49 Grupa Antczak

Grupa Antczak zaprasza na wiosenne Dni Otwarte w RiverSide, które odbędą się 9 i 10 maja w godzinach 10-18! To najlepszy moment, by kupić mieszkanie w wyjątkowej promocji. Wszystkie lokale w ofercie są gotowe i dostępne od ręki.

Grupa Antczak
Grupa Antczak
RiverSide to inwestycja szczególna, położona w jednej z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych części Kalisza. Przy ulicy Towarowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Wału Staromiejskiego nad Prosną i Kanału Rypinkowskiego, powstały łącznie 162 mieszkania klasy premium.
 
Klienci, którzy kupili już mieszkania, od wielu miesięcy mogą się cieszyć niezwykłymi widokami. Z przestronnych tarasów rozciąga się bowiem niepowtarzalna panorama Kalisza i jego najważniejszych obiektów, takich jak ratusz, katedra, miejskie parki i planty. W sprzedaży pozostały już ostatnie mieszkania.
 
nr 3 wybrane 19 04  24.jpg
 

W RiverSide oferujemy klientom maksymalną elastyczność przy zakupie mieszkania. Wiemy, że wiele osób nie chce spędzać wielu miesięcy na aranżacji i wykończeniu wnętrz, dlatego podczas Dni Otwartych będą doradzać nie tylko nasi eksperci finansowi, ale też doświadczeni architekci wnętrz. Warto zachwycić się niepowtarzalną panoramą, jaka rozpościera się z okien i tarasów, docenić jakość wykończenia mieszkań i części wspólnych oraz odpocząć w przepełnionej zielenią przestrzeni. RiverSide to luksus, na który Cię stać! - Marcin Antczak, CEO Grupy Antczak

nr 2 nocne RS 4 male.jpg
 
W RiverSide znajdują się lokale o zróżnicowanej wielkości – od kompaktowych kawalerek, przez funkcjonalne mieszkania dla rodzin z dziećmi, po przestronne apartamenty o powierzchni nawet 150 m kw. Lokalom towarzyszą komórki lokatorskie i miejsca postojowe w garażu podziemnym. Piękny zielony dziedziniec, wspaniałe widoki, a także bliskość tras rowerowych i szlaków turystycznych stanowią zachętę do aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.
 
RiverSide to kolejna inwestycja zrealizowana przez Grupę Antczak w oparciu o projekt architektoniczny pracowni MODO Architektura. Owocem tej współpracy jest m.in. kameralne osiedle Między Mostami, które zostało wyróżnione jedną z najważniejszych nagród na międzynarodowym rynku nieruchomości – European Property Award. Wcześniej obie firmy zostały uhonorowane prestiżowym wyróżnieniem Property Design Award za rewitalizację kompleksu Calisia One.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować