Polityka

Zobacz na kogo będziesz mógł zagłosować 13 października [Pełne listy]

2019-09-04 12:00:05 red za PKW

O północy minął termin zgłaszania list kandydatów na posłów i senatorów. W okręgu kalisko-leszczyńskim zgłoszono pięć komitetów wyborczych - łącznie 115 osób. O wiele łatwiejszy wybór będzie do Senatu – o miejsce w izbie wyższej polskiego parlamentu powalczą Janusz Pęcherz i Andrzej Wojtyła.

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska Po .N IPL Zieloni:

1. Mariusz Witczak

2. Jarosław Urbaniak

3. Bożena Henczyca

4. Grzegorz Rusiecki

5. Marzena Budnik

6. Milena Kowalska

7. Szymon Jakubowski

8. Piotr Kusiakiewicz

9. Jacek Gwizdek

10. Stanisław Martuzalski

11. Sławomir Kaczmarek

12. Marcin Gagatek

13. Marzena Wodzińska

14. Krzysztof Fekecz

15. Anna Koniewicz-Kruk

16. Marcin Barczyk

17. Aleksander Kołodziej

18. Mariusz Chojnacki

19. Barbara Oliwiecka

20. Ewa Dziubka

21. Urszula Balcer

22. Adrianna Machowiak

23. Zuzanna Mocek

24. Alicja Łuczak

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość:

1. Witold Stoch

2. Ireneusz Czech

3. Dominik Idkowiak

4. Antoni Wieczorek

5. Piotr Kois

6. Dominik Dolata

7. Michał Pasek

8. Mariusz Skrobała

9. Mikołaj Fiebich

10. Rafał Welke

11. Julia Kurzawska

12. Lucyna Krośniewska

13. Mikołaj Mąka

14. Joanna Oszmian

15. Anna Stoch

16. Danuta Skorupińska

17. Janina Spieszalska

18. Arkadiusz Maślak

19. Marta Kordylas

20. Andrzej Kuświk

 

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:

1. Jan Dziedziczak

2. Tomasz Ławniczak

3. Jan Mosiński

4. Marlena Maląg

5. Piotr Kaleta

6. Lidia Czechak

7. Leszek Bierła

8. Marek Sowa

9. Roman Michniewicz

10. Katarzyna Sójka

11. Agnieszka Kubiak

12. Jerzy Kozłowski

13. Piotr Januszkiewicz

14. Krzysztof Dziedzic

15. Czesław Szymoniak

16. Alicja Śniegocka

17. Sławomir Kalak

18. Dorota Słowińska

19. Maciej Jagodziński

20. Teresa Andrzejewska

21. Joanna Nawrot

22. Jan Szczerbań

23. Marek Bąkowski

24. Andrzej Plichta

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe:

1. Andrzej Grzyb

2. Piotr Walkowski

3. Bartosz Kobus

4. Agnieszka Góralczyk

5. Franciszek Marszałek

6. Wiesława Małycha

7. Jan Grzesiek

8. Martyn Grzegorz

9. Małgorzata Banaś

10. Piotr Pierzchlewicz

11. Jacek Konopka

12. Janusz Perski

13. Beata Kucharska

14. Karolina Pierkarska-Nowak

15. Agnieszka Rybacka

16. Alojzy Motylewski

17. Małgorzata Krakowiak

18. Kinga Kożańska

19. Bożena Wysota

20. Dorota Kinal

21. Maciej Wasielewski

22. Joanna Kobus-Marczak

23. Andrzej Kubiak

24. Krzysztof Grabowski

 

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej:

1. Wiesław Andrzej Szczepański

2. Marek Miłosz Mazur

3. Karolina Monika Pawliczak

4. Beata Błażejczak – Kleczewska

5. Józef Włodzimierz Wajs

6. Zbigniew Edward Słodowy

7. Krzysztof Kłosowski

8. Krzysztof Synoracki

9. Zbigniew Stanisław Zalesiński

10. Ewa Kędzia

11. Bożena Maria Humelt

12. Sławomir Trąbka

13. Arkadiusz Stachowiak

14. Alina Bernardeta Szymańska

15. Elżbieta Cieślak

16. Violetta Małgorzata Witczak

17. Grzegorz Stępniak

18. Monika Gurdek

19. Andżelika Justyna Machowska

20. Karol Hibner

21. Bernardyna Kazimierczak

22. Grażyna Antonina Jaszczyk

23. Konrad Nowacki

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ