Usługi

Znacie popularny program Wojny Magazynowe? Takie magazyny jak w USA mamy również w Kaliszu!

2021-02-25 07:30:00 reklama@calisia.pl

Schowki garażowe pełne sprzętów, ubrań, mebli, gadżetów, zabawek, antyków, mniej i bardziej cennych rzeczy możemy oglądać w popularnym reality show "Wojny Magazynowe" kręconym w Kalifornii. Takie magazyny są również do wynajęcia w Kaliszu przy ul. Wrocławskiej!

fot. BK
fot. BK

Rowery, sprzęt muzyczny, kolekcjonerskie edycje gadżetów, walizki, manekiny, lodówki, sprzęt sportowy i wszystko czego tylko dusza zapragnie można zobaczyć w schowkach garażowych popularnych w USA. To świetny sposób na odgracenie domu czy też mieszkania albo garażu i zaoszczędzenie sporej ilości miejsca. Często zawadzają nam dekoracje sezonowe, pokaźna kolekcja płyt czy książek, narty, wędki, zabawki, komplet opon czy dokumenty. 

W USA możliwość wynajmu dodatkowej przestrzeni do przechowywania prywatnego lub firmowego dobytku nikogo już nie dziwi. Od kilku dekad można tam skorzystać z magazynów self storage i schować w nich rzeczy, które aktualnie nie są potrzebne: przeszkadzają w przeprowadzce lub po prostu zagracają mieszkanie czy biuro. Obecnie tego typu usługi stają się coraz bardziej popularne również w dużych miastach w Polsce, jak np. w Poznaniu.

Schowki magazynowe tak popularne za wielką wodą, mamy w zasięgu ręki - W Stokado w Kaliszu przy ul. Wrocławskiej! Tam możemy zawieźć część swoich rzeczy i zyskać więcej przestrzeni. 

STOKADO jest firmą zajmującą się przechowywaniem i magazynowaniem. Jest operatorem magazynów samoobsługowych - „self-storage”. Powierzchnie magazynowe Stokado Self Storage w Kaliszu dostępne są przez 24h/7 dni w tygodniu. Każdy klient po podpisaniu umowy otrzymuje indywidualny kod dostępu zapewniający wjazd na teren Stokado oraz odblokowanie alarmu.

W obiekcie przy ul. Wrocławskiej 216 w Kaliszu znajdują się komórki w magazynie wewnętrznym, jak również powierzchnie magazynowe w kontenerach z możliwością bezpośredniego podjazdu samochodu. Pomieszczenia magazynowe mają powierzchnię od 1 m2 do 30 m2.

W celu umówienia wizyty i wybrania swojej przestrzeni magazynowej należy skontaktować się pod nr tel. +48 666 030 701 lub pod adresem email: kalisz@stokado.pl

Strona www: https://stokado.pl/

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ