Usługi

Znacie popularny program Wojny Magazynowe? Takie magazyny jak w USA mamy również w Kaliszu!

2021-02-25 07:30:00 reklama@calisia.pl

Schowki garażowe pełne sprzętów, ubrań, mebli, gadżetów, zabawek, antyków, mniej i bardziej cennych rzeczy możemy oglądać w popularnym reality show "Wojny Magazynowe" kręconym w Kalifornii. Takie magazyny są również do wynajęcia w Kaliszu przy ul. Wrocławskiej!

fot. BK
fot. BK

Rowery, sprzęt muzyczny, kolekcjonerskie edycje gadżetów, walizki, manekiny, lodówki, sprzęt sportowy i wszystko czego tylko dusza zapragnie można zobaczyć w schowkach garażowych popularnych w USA. To świetny sposób na odgracenie domu czy też mieszkania albo garażu i zaoszczędzenie sporej ilości miejsca. Często zawadzają nam dekoracje sezonowe, pokaźna kolekcja płyt czy książek, narty, wędki, zabawki, komplet opon czy dokumenty. 

W USA możliwość wynajmu dodatkowej przestrzeni do przechowywania prywatnego lub firmowego dobytku nikogo już nie dziwi. Od kilku dekad można tam skorzystać z magazynów self storage i schować w nich rzeczy, które aktualnie nie są potrzebne: przeszkadzają w przeprowadzce lub po prostu zagracają mieszkanie czy biuro. Obecnie tego typu usługi stają się coraz bardziej popularne również w dużych miastach w Polsce, jak np. w Poznaniu.

Schowki magazynowe tak popularne za wielką wodą, mamy w zasięgu ręki - W Stokado w Kaliszu przy ul. Wrocławskiej! Tam możemy zawieźć część swoich rzeczy i zyskać więcej przestrzeni. 

STOKADO jest firmą zajmującą się przechowywaniem i magazynowaniem. Jest operatorem magazynów samoobsługowych - „self-storage”. Powierzchnie magazynowe Stokado Self Storage w Kaliszu dostępne są przez 24h/7 dni w tygodniu. Każdy klient po podpisaniu umowy otrzymuje indywidualny kod dostępu zapewniający wjazd na teren Stokado oraz odblokowanie alarmu.

W obiekcie przy ul. Wrocławskiej 216 w Kaliszu znajdują się komórki w magazynie wewnętrznym, jak również powierzchnie magazynowe w kontenerach z możliwością bezpośredniego podjazdu samochodu. Pomieszczenia magazynowe mają powierzchnię od 1 m2 do 30 m2.

W celu umówienia wizyty i wybrania swojej przestrzeni magazynowej należy skontaktować się pod nr tel. +48 666 030 701 lub pod adresem email: kalisz@stokado.pl

Strona www: https://stokado.pl/

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Te artykuły mogą cię zainteresować