Motoryzacja

Zderzenie trzech samochodów w Stawiszynie. Skutek nieustąpienia pierwszeństwa

2022-06-14 18:46:36 BK

Groźne zdarzenie drogowe w miejscowości Stawiszyn w powiecie kaliskim. Doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych.

Fot. OSP Stawiszyn
Fot. OSP Stawiszyn

Do kolizji doszło 14 czerwca, po godzinie 13:00. - Z ustaleń policji wynika, że kierująca pojazdem marki peugeot 40-latka, mieszkanka powiatu tureckiego, na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Peugeot, którym kierowała 51-letnia mieszkanka powiatu kaliskiego. Na skutego tego samochód przemieścił się i uderzył stojącą na skrzyżowaniu hondę, za kierownicą której siedziała 19-latka - informuje kom. Witold Woźniak, oficer pasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. 

Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem wysokości 1050 zł. 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować