Motoryzacja

Zderzenie osobówki z ciężarówką na skrzyżowaniu w Szczytnikach. Jedna osoba w szpitalu

2021-10-12 20:30:00 BK

Groźne zdarzenie z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki na drodze krajowej nr 12, w gminie Szczytniki w powiecie kaliskim.

fot. Czytelniczka
fot. Czytelniczka

Do zdarzenia doszło 12 października  o godzinie 15:30 na skrzyżowaniu w Szczytnikach. Z ustaleń policji wynika, że kierujący osobowym renault 56-latek, wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 37-letniemu kierowcy ciężarówki. Na skutek siły uderzenia osobówka wypadła z drogi i wjechała do rowu.

56-latek został przetransportowany do szpitala. Doznał obrażeń powyżej dni. Zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek drogowy.

Na miejscu pracowała straż pożarna, policja i Zespół Ratownictwa Medycznego. Powstały spore utrudnienia.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ