Społeczne

Zapraszają na tydzień ekumeniczny

2021-01-12 17:00:00 red

- W imieniu Księdza Arcybiskupa Grzegorza Rysia, Administratora Apostolskiego Diecezji Kaliskiej, pragniemy zaprosić Was do wspólnego przeżywania tygodnia ekumenicznego. W tak podzielonym świecie, chcemy szukać tego, co nas łączy, a nie dzieli! - mówi ks. Paweł Gomółka asystent kościelny, prezes zarządu Fundacji Abba Pater.

Fundacja Abba Pater
Fundacja Abba Pater

Fundacja Abba Pater wraz z braćmi i siostrami z Kościoła Bożego w Chrystusie w Kaliszu oraz Fundacją CHOPS z Kalisza organizuje trzy spotkania:

18.01. – SŁOWO I UWIELBIENIE

  • godzina: 19:00
  • miejsce: Parafia pw. Opatrzności Bożej w Kaliszu ul. Polna 8
  • muzyczne prowadzenie: Julia Stolpe & Abba Pater Music

 

23.01. – MIŁOSIERDZIE

  • obiad dla potrzebujących
  • godzina: 13:00
  • miejsce: Baszta Dorotka w Kaliszu

 

25.01. – SŁOWO I UWIELBIENIE

  • godzina: 19:00
  • miejsce: Kościół Boży w Chrystusie w Kaliszu ul. Towarowa 1
  • muzyczne prowadzenie: grupa muzyczna z Kościoła Bożego w Chrystusie

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ