Woźniakowska zawieszona?

2009-08-20 19:12:40 NG-90

Wychowanka MKS Calisia Kalisz, wielokrotna reprezentantka kraju, oraz jedna z najlepszych siatkarek w naszym kraju może zostać zawieszona w prawach reprezentantki kraju.

klubkibica.calisiassk.pl
klubkibica.calisiassk.pl
Prezes MKS Calisia Waldemar Gut, uważa bowiem iż to właśnie jego klubowi należy się ekwiwalent pieniężny za Woźniakowską.
Sprawa Woźniakowskiej i innej wychowanki Calisii, Eweliny Toborek od kilku tygodni nie schodzi z głównych stron portali internetowych. Przypomnijmy iż obie zawodniczki opuściły w tym sezonie kaliski klub, z tym że było to Stowarzyszenie występujące w ekstraklasie. Gut natomiast twierdzi że po rozwiązaniu tego stowarzyszenia, siatkarki powinny wrócić do macierzystego klubu (drugoligowej MKS Calisia) natomiast nowi pracodawcy (w przypadku Woźniakowskiej będzie to Muszynianka Muszyna) muszą za nie zapłacić. Innego zdania są jednak obie 'zainteresowane' w tej sprawie.
Woźniakowska twierdzi że jeśli MKS Calisia chce mieć do niej prawa, musi uregulować zaległości finansowe które narosły w SSK Calisia. To kwota jednak znacznie większa niż wykupienie karty zawodniczej. O dalszym ciągu całej sytuacji będziemy informować na bieżąco...

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ