Wakacyjne wspomnienia ze Szczytnej

2013-08-30 13:40:00 MS

Już tylko wspomnienia pozostały po tegorocznym wypoczynku letnim ze Szkoła Music Store.

Tegoroczny wyjazd zorganizowany był w Szczytnej k/ Polanicy Zdrój. Dzieci i młodzież pod okiem muzycznej kadry z MUSIC STORE zażywały wakacyjnych przygód w Kotlinie Kłodzkiej.

Nauczyciele ze Szkoły MUSIC STORE przygotowali liczne wycieczki m.in. na Szczeliniec, błędne skały, do Szczytnik, zamek w Grodnie , Sztolnie w Walimiu jak również kopalnie w Nowej Rudzie), które okazały się dużą frajdą i ciekawą atrakcją.

Największe jednak emocje wzbudził wyjazd do czeskiego ZOO safari. W naturalnym dla zwierząt środowisku mogliśmy podziwiać z bliska w “odkrytych” busach życie zwierząt. Białe tygrysy i makaki w zasięgu ręki.

Oprócz zwiedzania , wycieczek organizowane były liczne warsztaty min. plastyczne , wokalne i taneczne. Radości i uśmiechów nie było końca podczas chrztu kolonijnego lub kolorowych nocy. Z dozą lęku udaliśmy się również na wieczorno-nocne podchody.

Dwutygodniowy pobyt jest już miłym wspomnieniem, ale myślę , że rozpoczynający się niebawem nowy rok szkolny za sprawą oferty MUSIC STORE też może być ciekawy.

Zaraszamy na kolejną przygodę tym razem z muzyką już od września i oczywiście do szkoły MUSIC STORE :))

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować