Wakacyjne wspomnienia ze Szczytnej

2013-08-30 13:40:00 MS

Już tylko wspomnienia pozostały po tegorocznym wypoczynku letnim ze Szkoła Music Store.

Tegoroczny wyjazd zorganizowany był w Szczytnej k/ Polanicy Zdrój. Dzieci i młodzież pod okiem muzycznej kadry z MUSIC STORE zażywały wakacyjnych przygód w Kotlinie Kłodzkiej.

Nauczyciele ze Szkoły MUSIC STORE przygotowali liczne wycieczki m.in. na Szczeliniec, błędne skały, do Szczytnik, zamek w Grodnie , Sztolnie w Walimiu jak również kopalnie w Nowej Rudzie), które okazały się dużą frajdą i ciekawą atrakcją.

Największe jednak emocje wzbudził wyjazd do czeskiego ZOO safari. W naturalnym dla zwierząt środowisku mogliśmy podziwiać z bliska w “odkrytych” busach życie zwierząt. Białe tygrysy i makaki w zasięgu ręki.

Oprócz zwiedzania , wycieczek organizowane były liczne warsztaty min. plastyczne , wokalne i taneczne. Radości i uśmiechów nie było końca podczas chrztu kolonijnego lub kolorowych nocy. Z dozą lęku udaliśmy się również na wieczorno-nocne podchody.

Dwutygodniowy pobyt jest już miłym wspomnieniem, ale myślę , że rozpoczynający się niebawem nowy rok szkolny za sprawą oferty MUSIC STORE też może być ciekawy.

Zaraszamy na kolejną przygodę tym razem z muzyką już od września i oczywiście do szkoły MUSIC STORE :))

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować