Sport

W sobotę pobiegnij dla Ukrainy

2022-03-25 10:30:00 UM Kalisz

W sobotę, 26 marca organizowany jest charytatywny Bieg dla Ukrainy w całej Polsce. Kalisz przyłączył się do ogólnopolskiej akcji, a pobiec można online lub stacjonarnie o godzinie 12:00 w Parku Miejskim. Dystans to około 5 km.

Pobiegnij dla Ukrainy
Pobiegnij dla Ukrainy

Celem Biegu dla Ukrainy jest pomoc dla obywateli Ukrainy w związku z trwającym konfliktem zbrojnym oraz solidarność społeczności z osobami dotkniętymi konfliktem. W zawodach biorą udział uczestnicy indywidualni, którzy uiszczą opłatę do skarbonki Biegu dla Ukrainy pod linkiem: https://www.siepomaga.pl/biegdlaukrainy. Rekomendowana kwota to minimum 50 zł. Całość wpłat wpływa bezpośrednio na konto Polskiej Akcji Humanitarnej i przeznaczona jest na pomoc obywatelom Ukrainy. Rejestracja zawodników odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy pod linkiem: www.biegdlaukrainy.pl.

Więcej szczegółów w regulaminie: bit.ly/regulamin_bieg_dla_ukrainy

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować