Społeczne

W kaliskim Edukatorze ruszył nabór na rok szkolny 2020/ 2021

2020-04-27 19:10:15 reklama@calisia.pl

Niepubliczna Szkoła Podstawowa KSO Edukator działa z powodzeniem w Kaliszu od 15 lat. W roku szkolnym 2020/2021 prowadzimy nabór do klas I, II, III, IV szkoły podstawowej, dysponujemy wolnymi miejscami w kl. V-VIII. Stwarzamy przyjazne i bezpieczne środowisko do dynamicznego rozwoju dzieci i młodzieży.

Edukator Kalisz
Edukator Kalisz

Nasza oferta obejmuje:

• dużą ilość godzin języków obcych, w tym drugi język obcy już od pierwszej klasy, zajęcia z native speakerem,
• edukację muzyczną, plastyczną i komputerową oraz wf w klasach 1-3 prowadzone przez profesjonalistów,
• zajęcia fakultatywne: basen, taniec, strzelnicę, sporty zespołowe, siłownię,
• kółka zainteresowań, szachy, warsztaty tematyczne (np. kulinarne, informatyczne),
• opiekę w ramach zajęć świetlicowych w godz. 8.00 – 16.00,
• konsultacje psychologiczne i logopedyczne,
• lekcje w muzeum, teatrze, kinie, filharmonii,
• wycieczki krajoznawcze,
• czesne pokrywające koszt wszystkich zajęć edukacyjnych.

Cele i założenia szkoły:

Celem Szkoły jest zapewnienie optymalnych warunków do prawidłowego rozwoju uczniów. W codziennej pracy edukacyjnej i wychowawczej staramy się odkrywać drzemiące w dzieciach możliwości i kreatywnie je rozwijać. Jesteśmy szkołą kultywującą tradycję i kształcącą młodych, wrażliwych ludzi, zdolnych do autorefleksji i krytycznego myślenia, poszukujących własnych dróg życiowych. Celem naszej pracy jest tworzenie szkoły nastawionej na indywidualne potrzeby każdego ucznia, wczesne diagnozowanie problemów edukacyjnych i wychowawczych oraz poszukiwanie skutecznych metod ich rozwiązywania.

Inspirujemy i zachęcamy do osobistego rozwoju talentów i zainteresowań

Naszym celem jest motywowanie uczniów nie tylko do tego, aby osiągali jak najlepsze wyniki w nauce na każdym etapie edukacyjnym, ale także odnajdywali pasję w uczeniu się i zdobywaniu wiedzy. Dbamy o to, aby mieli ugruntowany system wartości, byli wrażliwi, tolerancyjni i otwarci na świat.

Stwarzamy atmosferę życzliwości, zaufania i wzajemnego poszanowania.

Nasze osiągnięcia:

Najwyższe wyniki egzaminów zewnętrznych i konkursów wiedzy lokujące “Edukatora” wśród najlepszych szkół w Kaliszu, regionie i kraju.

ZAPRASZAMY!!!

Kalisz, Aleja Wojska Polskiego 29; tel. 62 500 59 35; www.edukator-kalisz.pl

Zapisy: dyrektor.edukator@interia.pl, tel. 505 125 784

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ