Motoryzacja

Uszkodził kilka samochodów i odjechał. Policja poszukuje świadków tego zdarzenia

2021-06-03 12:00:00 red za KMP w Kaliszu

Kaliscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło 26 maja na ul. Podmiejskiej 32. Kierowca samochodu terenowego uszkodził kilka zaparkowanych samochodów i odjechał.

fot. KMP w Kaliszu
fot. KMP w Kaliszu

Do zdarzenia około godz. 2.15 - Kierujący pojazdem terenowym typu suv nie zachował szczególnej ostrożności w wyniku czego doprowadził do uszkodzenia zaparkowanych na parkingu pojazdów - Opel Corsa, Kia Sportage, Peugeot 206 oraz Ford, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Sprawca poruszał się charakterystycznym pojazdem terenowym, koloru czarnego z wystającą pionową rurą zamontowaną po jego lewej stronie – informuje kaliska policja.

Policja prosi o kontakt osoby, które były naocznymi świadkami tego zdarzenia, bądź też przejeżdżały obok i w pojazdach miały rejestratory jazdy, które mogły zarejestrować numery rejestracyjne auta sprawcy. - Ponadto prosimy o kontakt osoby, które mogą mieć wiedzę na temat wskazanego samochodu biorącego udział w zdarzeniu. Sprawę prowadzi mł. asp. Katarzyna Walczak tel. 477751475 oraz st. sierż . Anna Piorun tel. 477751152 – przekazuje kaliska policja.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ