Tydzień Ofiar Przestępstw

2011-02-18 22:59:01 Aga

Od dziś - 21 do 25 lutego osoby, które padły ofiarą przestępstwa będą miały okazję skorzystać z pomocy. Udzielać jej będą - w ramach ogólnopolskiej akcji zatytułowanej - Tydzień Ofiar Przestępstw - prokuratorzy, policjanci oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych.

Akcja ta organizowana jest już po raz kolejny w całej Polsce. W jej ramach wspomniane osoby będą informować o przysługujących ofierze prawach. Udzielą także pomocy osobom doświadczającym przemocy.
Dyżury, w ramach których skorzystać będzie można z pomocy w Prokuraturze Rejonowej przy Pl. Św. Józefa w Kaliszu, zorganizowane zostaną od 21 – 25 lutego w godz. od 9:00 – 15:30.
W dniach 21-25 od godziny 10.00 do 18.00 oraz w dniu 26.02 od godziny 10.00 do 13.00 również w Komendzie Miejskiej Policji w Kaliszu ul. Jasna 1 dyżurować będą policjanci, u których będą mogły szukać pomocy ofiary przestępstw.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ