Kultura

Taneczna pasja uczennicy Technikum im. św. Józefa w Kaliszu. Zobaczcie film

2021-06-03 09:30:00 red.

Miesiąc temu, 29 kwietnia, obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Tańca. Miesiąc po tym wydarzeniu Szkolny Klub Filmowy przy Technikum im. św. Józefa w Kaliszu upamiętnił i przedstawił w filmie reżyserii Aleksandry Dębowskiej zainteresowanie taneczne jednej z uczennic szkoły. Rolę głównej bohaterki objęła Martyna Krysińska, która opowiada o swojej pasji i zamiłowaniu do tańca oraz po krótce przedstawia swoje treningi, układy i zdradza historię miłości do tego sportu. Serdecznie zapraszamy do oglądania.

Szkolny Klub Filmowy - Taniec - Hobby&Pasja
Szkolny Klub Filmowy - Taniec - Hobby&Pasja

Link do filmu

https://www.youtube.com/watch?v=mRe6Ukqh1Vs&t=65s

Jeśli masz hobby, o którym chciałbyś opowiedzieć, które chciałbyś przedstawić szerszej publiczności, zgłoś się do Szkolnego Klubu Filmowego na: 

- Instagramie https://www.instagram.com/szkolny_klub_filmowy_/

- Blogu https://szkolnyklubfilmowy.pl/

- kanale YouTube https://www.youtube.com/channel/UCRasf0cMSyW7yA8Ie764EWA.

 

 

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ