Tak bawiła się młodzież na Polach Marsowych! Tłumy na osiedlu Dobrzec [zdjęcia, wideo]

2022-06-25 22:45:29 BK

Tysiące kaliszan bawiły się w pierwszy weekend wakacji w Kaliszu na Polach Marsowych! Gwiazda wieczoru, jaką był raper White 2115, przyciągnęła prawdziwe tłumy. Było naprawdę gorąco. 

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

Osiedle Dobrzec ożyło i było w sobotę sercem wakacyjnej imprezy. Już od godziny 17:00 na dużej scenie zagrały takie zespoły jak Paradogs, Gangsters Rock Band, Pyru czy Majkel i Sepson.

Mocno rozruszał publiczność DJ Emoh znanymi hip-hopowymi hitami.

Tuż przed gwiazdą wieczoru wystąpili Hadoem, Misiek i DJ Jura, pozostając nadal w rapowych klimatach.

Młodzież zajmowała najlepsze miejsca na widowni, czyli jak najbliżej sceny już od godziny 16:30. Długie oczekiwanie na gwiazdę wieczoru i żar lejący się z nieba dały o sobie znać - wiele młodych osób czuło się słabo i mdlało. Z pomocą ruszali strażacy, ratownicy medyczni, służba porządkowa. Artyści przerywali występy i alarmowali, że potrzebna jest pomoc. Rozdawane były butelki z wodą a straż pożarna studziła młodzież wodą sikawki. 

Punktualnie o 21:30 na scene wszedł White 2115 - Sebastian Czekaj – polski piosenkarz, raper i autor tekstów oraz członek zespołu 2115 Gang. Współpracował z takimi wykonawcami jak m.in. Bedoes, Blacha, Mata, Żabson, Beteo, Białas, Szpaku czy Zeamsone. Jego obecność wywołała spore zamieszanie i euforię wśród nastolatków. Koncert był bardzo udany i przyciągnął tłumy kaliszan. 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować