Społeczne

Szpital w Wolicy prosi o wsparcie!

2020-03-25 21:00:00 red.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną na terenie Rzeczpospolitej Polskiej jak i wprowadzonym przez Rząd Polski stanem epidemii oraz skalą zagrożenia, z którym nie mieliśmy dotąd do czynienie, Dyrektor Wojewódzkiego Specjalistycznego ZZOZ Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy k/Kalisza zwraca się z prośbą o wsparcie finansowe Jednostki.

Szpital w Wolicy/ fot. BK
Szpital w Wolicy/ fot. BK

Obecna sytuacja wymusza podjęcie przez nas wielu pilnych, doraźnych decyzji oraz konieczność dodatkowych działań takich, jak m.in.: zakup sprzętu medycznego, środków ochrony osobistej czy środków dezynfekujących, które są niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego naszych pacjentów i personelu, jednak przewyższają one możliwości finansowe naszej placówki.

Jestem niezmiernie wdzięczny wszystkim osobom i instytucjom, które znając skalę naszych potrzeb, już udzieliły Szpitalowi wsparcia finansowego.

Jednak zdaje sobie sprawę, że walka z epidemią, której rozmiarów jeszcze nie znamy, wymaga bardzo dużych nakładów finansowych, jakich Szpital w Wolicy nie posiada. W związku z tym, by zapewnić bezpieczeństwo naszym pacjentom i zespołowi pracowników, jestem zmuszony skierować prośbę do przedsiębiorców, samorządowców, stowarzyszeń, mieszkańców naszego regionu oraz pacjentów o pomoc w tej dramatycznej dla nas sytuacji.

Wpłat można dokonywać na konto:

34 1560 0013 2014 0307 5740 0002, z dopiskiem: „darowizna KORONAWIRUS”

W przypadku pytań dotyczących przekazania darowizny, proszę o kontakt z sekretariatem: p. Marta Kubiak, tel. +48 728 948 992

Licząc na zrozumienie i wsparcie finansowe Szpitala,
życzę Państwu poczucia bezpieczeństwa i zdrowia,

 

/.../

lek. med. Sławomir Wysocki

Dyrektor

 

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ