Społeczne

Świąteczny Dzień w Publicznym Przedszkolu nr 9 w Kaliszu

2020-12-24 15:30:00 Publiczne Przedszkole nr 9

22 grudnia był w Publicznym Przedszkolu nr 9 dniem szczególnym. Tego dnia naszą placówkę odwiedził specjalny gość - Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów dla każdego przedszkolaka. Radości nie było końca.

PP9
PP9

Jednym z głównych celów przedszkola jest promowanie polskich tradycji w tym także tradycji Bożonarodzeniowych.

Jasełka, śpiewanie kolęd, dekorowanie sal, pieczenie pierniczków, wykonywanie świątecznych kart i prac plastycznych - to wszystko pokazuje, że w naszej placówce dbamy o wprowadzenie dzieci w chrześcijańska atmosferę Świąt, że artystyczne działanie to nasze wychowanie - podkreśla dyrektor przedszkola Agnieszka Przybyłowska.

Każda grupa przygotowała świąteczny występ a następnie zasiadła do wigilijnego obiadu życząc wszystkim Wesołych Świąt.


Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ