Biznes

Sprawdzone wakacje z serwisem Volvo Car Kalisz za 99 zł!

2020-07-03 07:00:00 reklama@calisia.pl

Po zmianie lokalizacji salon Volvo Car Kalisz zaprasza swoich klientów do jednego z najbardziej nowoczesnych serwisów w Kaliszu. Autoryzowany serwis Volvo mieszczący się przy ul. Wrocławskiej 2 oferuje 7 stanowisk serwisowych i wykwalifikowaną kadrę mechaników i doradców. Czy taki serwis musi być drogi? Nie!

Volvo Car Kalisz
Volvo Car Kalisz

Letnia kontrola Twojego Volvo za 99 zł.

Teraz każdy klient Volvo możesz skorzystać z wakacyjnej oferty serwisowej za jedyne 99 zł i zyskać 10% na zakup akumulatora, 15% na wycieraczki, części zamienne, części układu kierowniczego i układu hamulcowego i 20% na ich wymianę. Oferta obowiązuje do końca wakacji. A co dokładnie wchodzi w zakres kontroli wakacyjnej?

  1. Zawieszenie

Zawieszenie to jeden z podstawowych elementów, który ma wpływ na bezpieczeństwo. Właściwy stan amortyzatorów, elementów ruchomych i poprawna geometria to nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort podróżowania.

  1. Hamulce

Układ hamulcowy to podstawowy system mający wpływ na podróżowanie. Dzięki niemu wszystkie systemy bezpieczeństwa w Twoim Volvo działają poprawnie.

  1. Oświetlenie

Czas wakacji to często także nocne podróże. Odpowiednio wyregulowane oświetlenie daje gwarancję odpowiedniej widoczności i poziomu bezpieczeństwa.

  1. Wycieraczki

Wycieraczki szyby czołowej to często bagatelizowany element samochodu. Odpowiednia widoczność podczas letnich deszczy to bardzo ważny element mający bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo.

  1. Akumulator

Nowoczesne samochody, ze względu na złożoność zawartych w nich systemów elektronicznych, potrzebują energii elektrycznej do której wytworzenia niezbędny jest w pełni sprawny i naładowany akumulator.

Skorzystaj z naszych usług a kontrole wakacyjna otrzymasz w prezencie.

Jeżeli podczas kontroli zostaną wykryte jakieś nie prawidłowości lub klient będzie chciał skorzystać z wymiany któryś z części to oprócz rabatów, przeprowadzoną wcześniej kontrolę otrzyma w prezencie. W te wakacje na serwisie Volvo można jedynie zyskać a pamiętajmy, że cyklicznie sprawdzany samochód, zapewnia nam jego sprawność na lata oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Serdecznie zapraszamy do zapisywania się na wakacyjną kontrole w naszym serwisie.

Oferta obowiązuje od 22 czerwca do 31 sierpnia 2020 r.

 

Załoga serwisowa Volvo Car Kalisz

Telefon kontaktowy 720 820 285

https://volvocarkalisz.volvocars-partner.pl/

Serwis Volvo Car Kalisz

ul. Wrocławska 2

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Te artykuły mogą cię zainteresować