Wasze artykuły

Spotkanie z zielarzem - mgr Arkadiusz Ciołkowski

2020-01-03 12:03:06 Piotr Lewandowski

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Gospodarstwo upraw ekologicznych i producent naturalnych hydrolatów, olei i mydeł rozpoczyna cykl spotkań związanych ze zdrowym stylem życia. Pierwszym gościem będzie zielarz - mgr Arkadiusz Ciołkowski. Wstęp wolny!

Arkadiusz Ciołkowski jest zielarzem, fitoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi firmę Zielarz Radzi (www.zielarzradzi.pl), jest autorem cyklu książek pt. "Zioła w Medycynie" oraz producentem m.in. ziołomiodów.

Gość opowie o tym czym są ziołomiody, ale również opowie o różnych ziołowych miksturach na odporność i nie tylko.

Organizatorem spotkania jest gospodarstwo upraw ekologicznych Danowiec.pl oraz Fundacja Akademia Zdrowia.

Spotkanie będzie transmitowane na profilu https://www.facebook.com/danowiec/

16 stycznia, czwartek, godzina 19:00 - Cafe Calisia, Kalisz al. Wolności 6. Wstęp wolny!

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ