Kultura

Spora dawka śmiechu i satyry z Kabaretem Neo-Nówka w Ostrowie Wielkopolskim! Wyniki konkursu!

2023-08-25 14:00:00 red.

Kabaret Neo-Nówka znów zawita w naszym regionie, tym razem w Ostrowie Wielkopolskim! 20 października w Arenie Ostrów będzie czekała nas spora dawka śmiechu, dobrze znane jak i nowe skecze wrocławskich kabareciarzy!

NEO-NÓWKA TRADYCJE POLSKIE
NEO-NÓWKA TRADYCJE POLSKIE
Niebo, Wigilia, Apteka, Teleexpress, Ksiądz i Kościelny, Rada Pedagogiczna - z pewnością dobrze znacie te skecze Kabaretu Neo-Nówka.
 
Teraz będzie można zobaczyć popularnych w Polsce kabareciarzy NA ŻYWO w naszym regionie. Z nowym programem wystąpią 20 października o godzinie 20:00 w Arenie Ostrów!
 
Zapraszamy na najnowszy program Romana Żurka, Michała Gawlińskiego i Radosława Bieleckiego pt. Tradycje Polskie! Podobno "Tradycja w narodzie rzecz święta" - czy aby na pewno? Jak polskie tradycje wyglądają widziane oczami Kabaretu Neo-Nówka? Tego jeszcze nie zdradzimy. Jedno jest pewne - czeka Was duża dawka dobrego humoru i premierowe skecze, których nie znajdziecie w telewizyjnych programach czy w Internecie.
 

"Tradycje Polskie" to gwarancja niezwykle udanego wieczoru. Czy po raz kolejny będzie kontrowersyjnie? Przyjdź i przekonaj się sam!

 
Link do biletów:
https://bilety.qualitim.pl/event/view/id/294052

 

Neo-Nówka to polski kabaret, założony w 2000 przez grupę wrocławskich studentów. W swojej twórczości porusza głównie tematy społeczne i polityczne.

25 października 2016 ukazała się książka „Neo-Nówka. Schody do nieba” – wywiad rzeka z członkami kabaretu, przeprowadzony przez Krzysztofa Pyzię.

To co ich charakteryzuje to pracowitość i konsekwencja w realizacji misji rozbawiania świata i bardzo dobrze, bo niezmordowanie robią to od ponad 20 lat. Przez ten czas mieli szansę sprawdzić, co widzowie lubią najbardziej i dzięki temu ich jubileuszowe show ma prawdziwie światowy poziom. Są w nim: najlepsze skecze, imponująca scenografia i wizualizacje multimedialne no i rewelacyjna oprawa muzyczna, za którą od lat odpowiada zespół “Żarówki”. Nie zabraknie też Waszych ulubionych tematów. Neo-Nówka wyspecjalizowała się w komentowaniu polskiej rzeczywistości. 

 

UWAGA - WYNIKI KONKURSU!

3 podwójne zaproszenia na występ Kabaretu Neo-Nówka 20 października o godzinie 20:00 w Arenie Ostrów zdobywają: Arkadiusz Szczot, Agnieszka Cholajda, Żaneta Matusiak.

O wygranej i sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdeczne gratulacje i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

 

 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować