Usługi

Salsa, Bachata, Tango Argentino - zapisz się na Kurs Tańca Towarzyskiego z Sieraszewski Dance Studio

2021-01-04 07:30:00 reklama@calisia.pl

Macie swoje postanowienia noworoczne? Jeżeli nie to podpowiadamy! Może warto w końcu nauczyć się tańczyć! Sieraszewski Dance Studio proponuje Kursy Tańca Towarzyskiego prowadzone według światowego programu tanecznego.

18 stycznia
18 stycznia

Ruszają zapisy na Kurs Tańca Towarzyskiego dla dorosłych i młodzieży w Sieraszewski Dance Studio. Przyjdź na spotkanie i pierwsze bezpłatne zajęcia 18 stycznia o godz. 20:30 ul. Górnośląska 60-62/5.

Sieraszewski Dacne Studio oferuje również kontynuację zajęć dla dzieci od 4 lat w zakresie: taniec towarzyski, mix - taneczny, kids- dance, hip-hop i jazz, modern jazz. 

Ruszają także zapisy na Latino dla Pań. Liczba miejsc ograniczona. 

Zajęcia prowadzi Dyplomowany Nauczyciel Londyńskiej Królewskiej Akademii Tańca , Imperial Society of Dancing of Teachers (ISTD) SIERASZEWSKI DANCE STUDIO jest jedną z najstarszych oraz najbardziej utytułowanych Szkół Tańca w Kaliszu.

Jest członkiem POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO,

oraz POLSKIEGO ZWIĄZKU TAŃCA należącą do INTERNATIONAL DANCE ORGANIZATION. W programie prowadzonych zajęć znajdują się takie tańce jak ogólno przyjęte w programie międzynarodowym tańca sportowego 5 tańców standardowych i 5 tańców latynoamerykańskich, tj.: Walc angielski, Tango, Walc wiedeński, Foxtrot, Quickstep, Samba, Cza Cza, Rumba, Passodoble, Jive, i oparte na ich bazie choreografie Latin-Show oraz inne rodzaje tańca par takie jak Tango Argentino, Salsa, Mambo, Bachata, Disco- Samba, Disco- Fox, prowadzone są zajęcia z Hip-Hop, Jazz oraz Modern Jazz w formie indywidualnej oraz Grup i Formacji. Dla grup Klubu Tańca Sportowego proponowana jest możliwość udziału w pokazach, koncertach, spektaklach oraz zawodach sportowo artystycznych rozgrywanych według obowiązujących zasad i regulaminu Polskiego Towarzystwa Tanecznego (PTT) i Polskiego Związku Tańca (PZTan), należącą do IDO. Natomiast dla kursantów i miłośników tańca istnieje możliwość zorganizowania egzaminów na odznaki taneczne przyznawane przez Polskie Zawodowe Stowarzyszenie Taneczne ( POLISH PROFESSIONAL DANCE ASSOCIATION MEMBER OF WORLD DANCE & DANCE SPORT COUNCIL)

Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek o godzinie 20:30 i składają się z 13 spotkań po 2 godziny lekcyjne (20:30-22:00). Koszt kursu to 320 zł. Jeżeli zakupisz karnet przed 18 stycznia to jego cena wyniesie 300 zł! Szczegółowe informacji (mail- sieraszewski-dance@wp.pl oraz tel. 503698562).

Sieraszewski Dance Studio obchodziło w 2019 roku 30-lecie swojego istnienia. Aurelia i Piotr Sieraszewscy to nauczyciele z pasją i podejściem do uczniów. Zdobywcy bardzo licznych dyplomów, nagród i wyróżnień wiedzą jak nauczyć tańca nawet osoby, które nigdy wcześniej nie potrafiły zrobić nawet kilku kroków tanecznych. Bo tak naprawdę KAŻDY może nauczyć się tańca.

 
 
Z czego najbardziej dumny jest założyciel szkoły Piotr Sieraszewski? Czy kaliszanie mają dryg do tańca? Czy chętnie tańczymy? Posłuchajcie sami.
 
 

Nie każdy wie, że sporo osób biorących udział w zeszłorocznym biciu rekordu Polski w ilości par tańczących tango argentino było świeżo po kursie tańca - a jednak wszystko pięknie się udało i rekord został pobity!

 
 

Szkoła Sieraszewski Dance Studio przygotowała też specjalny układ na WOŚP 2021.

O Szkole Tańca Sieraszewski Dance Studio: https://sieraszewskidance.pl/

Zapraszamy również na profil FB: https://www.facebook.com/Sieraszewski-Dance-Studio-144774425580304/

 

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Te artykuły mogą cię zainteresować