Społeczne

Restauracja przy ulicy Polnej zniknęła z mapy Kalisza. Właściciele: Na tym etapie nie będziemy wskazywać winnych.

2023-01-08 13:05:56 red. za Corno Izba

Z dniem 27 grudnia zamknęła się lubiana przez kaliszan i bardzo dobrze prosperująca restauracja Corno Izba przy ul. Polnej w Kaliszu. Zamknięcie tej restauracji to ogromne zaskoczenie dla wszystkich, gdyż w listopadzie i grudniu restauracja prosperowała na najwyższych obrotach. Co się wydarzyło?

Corno Izba
Corno Izba

Tego nikt się nie spodziewał. Nie dawno pojawiła się nowa strona internetowa restauracji, na której były opublikowane podstrony z bardzo ciekawymi ofertami imprez okolicznościowych - coś czego restauracja do tej pory nie miała w swojej ofercie. W listopadzie restauracja została przejęta przez nową firmę. Jak wynika z postów opublikowanych za pomocą portalu Facebook restauracja poszukiwała nowych partnerów biznesowych do rozwoju konceptu franczyzowego w innych miastach.

Zaskoczeni zamknięciem są również sami właściciele spółki, którzy mówią że nie spodziewali się takiego obrotów sprawy. Do momentu wyjaśnienia sytuacji nie chcą ujawniać żadnych szczegółów.

Oświadczenie właścicieli:

Jest nam bardzo przykro, że musieliśmy zamknąć restaurację w tak krótkim czasie od podpisania nowej wieloletniej umowy najmu budynku przy ul. Polnej w Kaliszu. Nie spodziewaliśmy się takiego zamknięcia, które nie było zależne od nas, jednak na tym etapie nie będziemy wskazywać winnych.

Chcemy bardzo przeprosić wszystkie osoby poszkodowane zamknięciem naszej restauracji, a w szczególności gości, pracowników, tych, którzy zakupili vouchery, wpłacili zaliczki na przyszłe imprezy oraz te, które nie doszły do skutku. Zawsze byliśmy fair wobec wszystkich w związku z tym udostępniamy specjalny adres mailowy reklamacja@cornoizba.pl pod którym można się kontaktować. Chcemy zrekompensować wszystkim tym, którym zamknięcie restauracji wyrządziło szkodę.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować