Edukacja

Przedszkolaki z „Dziewiątki” dla Młodszych i dla Starszych

2021-01-26 10:30:00 Natalia Warszowska Publiczne Przedszkole nr 9 w Kaliszu

Dzieci z Publicznego Przedszkola nr 9 z radością świętowały Dzień Babci i Dziadka. W całym przedszkolu słychać było wesołe piosenki i wierszyki dla seniorów - nie tylko dla własnych babć i dziadków ale również dla seniorów z Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Kaliszu wysyłając piękna kartkę okolicznościową zrobioną własnoręcznie przez najmłodszych.

fot. Publiczne Przedszkole nr 9 w Kaliszu
fot. Publiczne Przedszkole nr 9 w Kaliszu

Dzieci pragnęły by każda babcia i dziadek w tym dniu czuli się wyjątkowo. Maluchy oprócz programów artystycznych przygotowały także piękne, kreatywne upominki.

- Ponieważ wychowankowie „dziewiątki” uwielbiają pomagać, jak co roku nasza placówka bierze udział w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapełniając puszkę i wspierając tym razem najmłodszych. Pomoc i wsparcie przedszkolaków nie zna granic - informuje Natalia Warszowska z Publicznego Przedszkola nr 9 w Kaliszu.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ