Sport

Przed nami XIV Spływ Twardzieli rzeką Prosną!

2020-02-11 19:00:00 red. za Organizatorzy

Spływ Twardzieli Prosną to już tradycja, którą co roku kultywuje kilkudziesięciu śmiałków. 14 marca po raz kolejny wejdą do lodowatej wody by przepłynąć 4 km!

fot. BK
fot. BK

Zbiórka uczestników odbędzie się o godzinie 09.30 przy budynku Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu.

Organizatorzy zapewniają świetną zabawę, certyfikat zaświadczający o zdobyciu tytułu Twardziela, gorące napoje i posiłek na mecie. W trakcie uroczystego obiadu podsumowującego imprezę każdy uczestnik otrzyma upominek, między innymi sprzęt firmy „AQUALUNG”.

Potwierdzenie własnych możliwości będzie przyjemniejsze, jeżeli odbędzie się w towarzystwie przyjaciół i znajomych. Powiadom ich o imprezie i zachęć do udziału. Osobom towarzyszącym organizatorzy zapewnią atrakcje w postaci między innymi: przejazdów zaprzęgiem konnym, rozlosowanie 5 darmowych intro nurkowych, wystawy sprzętu nurkowego, kiermaszu, konkursów z nagrodami i innych.

Start spływu o godzinie 11.00 a zakończenie około godziny 13.30. Uczestnikami spływu mogą być osoby, które ukończyły 18 lat a także osoby niepełnoletnie posiadające pisemną zgodę rodziców lub opiekunów.

W XVI Spływie Twardzieli wprowadzona zostanie skrócona trasa dla uczestników zawodów do 14 roku życia. Dystans 750 metrów, start przy Moście na Szlaku Bursztynowym, meta przy Teatrze im. W. Bogusławskiego.

Chętnych do wzięcia udziału we wspólnej zabawie prosimy o kontakt z organizatorami :

Bogdan Olejnik tel.601-561-390
dagor3@ymail.com

Krzysztof Nowakowski tel. 601-162-420 krzysiek.no@interia.pl,

Adres do pobrania dokumentów spływu - www.kkwfala.kalisz.pl

DAGOR DIVE

* Uwaga!!!

Ze względu na warunki pogodowe (zamarznięte koryto rzeki) organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany terminu imprezy.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ