Sport

Przed nami XIV Spływ Twardzieli rzeką Prosną!

2020-02-11 19:00:00 red. za Organizatorzy

Spływ Twardzieli Prosną to już tradycja, którą co roku kultywuje kilkudziesięciu śmiałków. 14 marca po raz kolejny wejdą do lodowatej wody by przepłynąć 4 km!

fot. BK
fot. BK

Zbiórka uczestników odbędzie się o godzinie 09.30 przy budynku Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu.

Organizatorzy zapewniają świetną zabawę, certyfikat zaświadczający o zdobyciu tytułu Twardziela, gorące napoje i posiłek na mecie. W trakcie uroczystego obiadu podsumowującego imprezę każdy uczestnik otrzyma upominek, między innymi sprzęt firmy „AQUALUNG”.

Potwierdzenie własnych możliwości będzie przyjemniejsze, jeżeli odbędzie się w towarzystwie przyjaciół i znajomych. Powiadom ich o imprezie i zachęć do udziału. Osobom towarzyszącym organizatorzy zapewnią atrakcje w postaci między innymi: przejazdów zaprzęgiem konnym, rozlosowanie 5 darmowych intro nurkowych, wystawy sprzętu nurkowego, kiermaszu, konkursów z nagrodami i innych.

Start spływu o godzinie 11.00 a zakończenie około godziny 13.30. Uczestnikami spływu mogą być osoby, które ukończyły 18 lat a także osoby niepełnoletnie posiadające pisemną zgodę rodziców lub opiekunów.

W XVI Spływie Twardzieli wprowadzona zostanie skrócona trasa dla uczestników zawodów do 14 roku życia. Dystans 750 metrów, start przy Moście na Szlaku Bursztynowym, meta przy Teatrze im. W. Bogusławskiego.

Chętnych do wzięcia udziału we wspólnej zabawie prosimy o kontakt z organizatorami :

Bogdan Olejnik tel.601-561-390
dagor3@ymail.com

Krzysztof Nowakowski tel. 601-162-420 krzysiek.no@interia.pl,

Adres do pobrania dokumentów spływu - www.kkwfala.kalisz.pl

DAGOR DIVE

* Uwaga!!!

Ze względu na warunki pogodowe (zamarznięte koryto rzeki) organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany terminu imprezy.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ