Edukacja

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej w Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku [zdjęcia]

2021-10-14 14:30:00 powiat.kalisz.pl

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej odbył się 12 października 2021 r. w Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku. Była to znakomita okazja do złożenia gorących podziękowań za podejmowane wyzwania i działania na rzecz polskiej oświaty, za pracę i codzienny trud wkładany w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia.

powiat.kalisz.pl
powiat.kalisz.pl

Gospodarzami uroczystości byli Starosta Kaliski Krzysztofa Nosal oraz Przewodniczący Rady Powiatu Kaliskiego Jan Adam Kłysz, którzy złożyli życzenia nauczycielom i wszytkom pracownikom oświaty z terenu powiatu kaliskiego.

Podczas Powiatowego Dnia Edukacji Narodowej wręczone zostały Nagrody Starosty Kaliskiego. Nagrody otrzymali:

  1. Pani Anna Czerniakowska – nauczyciel Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Opatówku,

  2. Pan Marek Janiak – Dyrektor Zespołu Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku,

  3. Pani Sylwia Janiczak-Malewska – Wicedyrektor Zespołu Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku,

  4. Pani Daria Jurek – Dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Opatówku,

  5. Pan Jarosław Kuczyński – Kierownik Warsztatów Szkolnych Zespołu Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku,

  6. Pan Maciej Marciniak – Kierownik Szkolenia Praktycznego Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie,

  7. Pan Piotr Pasik – Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie,

  8. Pani Anna Piwońska – p. o. Dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie,

  9. Pan Piotr Skórski – Kierownik Szkolenia Praktycznego Zespołu Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku.

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej uświetnił występ zespołu muzycznego Q-Artist w składzie: fortepian - Tomasz Ratajczak, saksofon - Rafał Gubański, instrumenty perkusyjne - Artur Kowalski. Wokalistką zespołu jest Kornelia Raźniewska, która ma w swoim dorobku wiele nagród w krajowych konkursach wokalnych. Artyści na co dzień współpracują z Teatrem im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu oraz Filharmonią Kaliską i występują na międzynarodowych scenach.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ