Powalczą o Wielką Nagrodę Kalisza

2019-06-11 14:00:00 www.kalisz.pl

Po raz kolejny z okazji Święta Miasta na welodromie przy Wale Matejki młodzi kolarze powalczą o Wielką Nagrodę Kalisza. Organizatorzy zapraszają też na kolejną, piątą już edycję Mistrzostw Kalisza na rowerkach biegowych. Jak zwykle na uczestników czekają bardzo cenne nagrody!

Torowe zawody “Wielka Nagroda Kalisza”, organizowane od wielu lat przez Kaliskie Towarzystwo Kolarskie, bez wątpienia stanowią jeden z ważnych punktów obchodów Święta Miasta. Już w niedzielę, 16 czerwca, na kaliskim welodromie przy Wale Matejki kolarze rywalizować będą w widowiskowych wyścigach eliminacyjnych, punktowych i scratch, w kategorii młodzików i żaków, a także torowcy ze szkółek kolarskich. Zmagania rozpoczną się o godzinie 15.00.

Tradycyjnie już rywalizacji na torze kolarskim towarzyszyć będą Mistrzostwach Kalisza na rowerkach biegowych, w których swoich sił będą mogli spróbować najmłodsi miłośnicy dwóch kółek. Ta sportowa zabawa, adresowana do dzieci w wieku od 2 do 6 lat, cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem i wszystko wskazuje na to, że i tym razem padnie rekord frekwencji. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal i certyfikat. Rozlosowane zostaną też liczne nagrody, w tym trzy rowerki dziecięce. Początek rywalizacji o godzinie 15.30, a zapisów można dokonać wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.ktk.kalisz.pl lub w dniu zawodów w godz. 14.30 – 15.20.

Jak zwykle nieodłącznym elementem kolarskiego święta będzie loteria fantowa z cennymi nagrodami. Jej uczestnicy będą mogli zdobyć m.in. rowery ufundowane przez Gilicki Bike, Społem PSS w Kaliszu oraz www.roweryopatowek.pl.

Głównym organizatorem imprezy jest Kaliskie Towarzystwo Kolarskie we współpracy z Wielkopolskim Związkiem Kolarskim, Ośrodkiem Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji i Miastem Kalisz. Więcej informacji na www.ktk.kalisz.pl.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ