Pracownik produkcji

Kontakt:
Portos TR 7
Tel: 62-505-52-05 603-843-600, rekrutacja@portosrolety.pl
Lokalizacja:
Kalisz
Firma:
Portos TR7
Stanowisko pracy:
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Sposób naliczania:
Za miesiąc

W związku z dynamicznym rozwojem - wiodący producent rolet zewnętrznych, żaluzji fasadowych oraz bram - Firma PORTOS z Kalisza - zatrudni osoby na stanowisko:

Pracownik Produkcji:

Obowiązki:

proste prace na produkcji, w tym:

  • przygotowywanie elementów do obróbki
  • obsługa piły lub maszyny docinającej elementy aluminiowe lub PCV
  • wykonywanie prac montażowych ręcznych
  • odkładanie gotowych półproduktów w wyznaczone miejsca
  • dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy

Co oferujemy?

  • umowę o pracę
  • wdrożenie
  • komfortowe warunki pracy, stołówki, palarnie
  • rabaty pracownicze
  • możliwość awansów wewnętrznych
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • ubezpieczenie grupowe
  • program „skrzynka pomysłów” z nagrodami za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa

Czego oczekujemy?

  • motywacji do pracy i nauki oraz zaangażowania
  • dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany
  • sumienność, dokładność
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze pił lub narzędzi

Miejsce pracy: Kalisz, ul. Złota 71

Dojazd autobusem KLA linia: 8, 15,16, 17 – przystanek tuż przy zakładzie pracy,

a dla osób dojeżdżających autem - bardzo dobra dostępność miejsc parkingowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV z klauzulą:
"Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)."