Kierowca kat B

Kontakt:
Portos TR 7
Tel: 62-505-52-05 lub 603-843-600, rekrutacja@portosrolety.pl
Lokalizacja:
Kalisz
Firma:
Portos TR 7
Stanowisko pracy:
Wymiar zatrudnienia:
Pełen etat
Rodzaj zatrudnienia:
Samozatrudnienie
Sposób naliczania:
Za miesiąc

Firma PORTOS z Kalisza - wiodący producent rolet zewnętrznych, żaluzji fasadowych oraz bram rolowanych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierowca - Kat B. – trasy po kraju.

Wymagana własna działalność gospodarcza (samozatrudnienie)

Obowiązki:

  • realizacja transportu samochodami pracodawcy
  • załadunek i rozładunek
  • dbanie o powierzone mienie
  • wywiązywanie się ze zleceń

Wymagania:

  • odpowiedzialność i dyspozycyjność
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
  • prawo jazdy kategorii B. oraz praktyczna umiejętność jazdy busem

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansów wewnętrznych
  • stabilność pracy
  • rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • teczkę z pakietem informacyjnym – wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy – program „Skrzynka pomysłów” z nagrodami za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa
  • ubezpieczenie grupowe

Aplikacje prosimy wysyłać na adres rekrutacja@portosrolety.pl  wraz z klauzulą:
Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)