Pomocnik operatora maszyn

Kontakt:
Portos TR7
Tel: 603843600, rekrutacja@portosrolety.pl
Lokalizacja:
Kalisz
Firma:
Portos TR7
Stanowisko pracy:
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Sposób naliczania:
Za miesiąc

Firma Portos poszukuje kandydatów na stanowisko:

POMOCNIK OPERATORA MASZYN

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w obsłudze maszyn.
  • Kontrola jakości wyprodukowanych elementów.
  • Segregacja oraz prawidłowe składowanie.

Wymagania:

  • Zaangażowanie.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym.

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę.
  • Komfortowe warunki pracy, przestronne hale produkcyjne, stołówki, wyznaczone miejsca dla osób palących.
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze na produkty marki PORTOS.
  • Proces wdrożeniowy.
  • Możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem:

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)

Miejsce pracy: Kalisz, ul. Złota 71

Dojazd autobusem KLA linia: 8, 15,16, 17 – przystanek tuż przy zakładzie pracy a dla osób dojeżdżających autem - bardzo dobra dostępność miejsc parkingowych na terenie firmy oraz nowa infrastruktura drogowa.