Społeczne

Najmłodsi świętowali Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka [zdjęcia]

2020-09-19 20:00:00 kalisz.pl

20 września przypada Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Maluchy z kaliskich placówek świętowały w piątek, 18 września.

fot. PP nr 27
fot. PP nr 27

W Publicznym Przedszkolu nr 27 „Radość” impreza rozpoczęła się od wspólnego przygotowania plakatu pod hasłem „Wesoły Malec”.

Beata Kulawinek, dyrektor przedszkola oraz nauczyciele zorganizowali szereg niespodzianek dla swoich podopiecznych. Wszystkie dzieci bawiły się przy muzyce i śpiewie. Wiele radości sprawiły im zawody sportowe. Głośny doping uczestników świadczył o wspaniałej zabawie. Wszyscy otrzymali okolicznościowe medale. Zwieńczeniem uroczystości było puszczenie balonów z życzeniami dla dzieci na całym świecie.

Życzenia samych przyjemności, uśmiechów i radosnych chwil kaliskim przedszkolakom składają także prezydent i wiceprezydenci Kalisza. 

Publiczne Przedszkole nr 27 „Radość” w Kaliszu w roku szkolnym 2020/21 realizuje projekt w ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka „Świat wokół nas i nasze zdrowie zależy od nas”. Święto Przedszkolaka zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju edukacji dzieci i ma na celu przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ