Społeczne

Morze nigdy nie było tak blisko Kalisza!

2021-12-24 07:30:00 reklama@calisia.pl

MTM Consulting dokładnie rok temu rozpoczął przedsprzedaż Apartamentów w najlepszej nadmorskiej lokalizacji – HEVENIA REWAL – tuż przy linii brzegowej. Apartamentowiec położony jest w miejscowości Rewal na Pomorzu Zachodnim.

Hevenia Mrzeżyno
Hevenia Mrzeżyno

Po roku wytężonej pracy, w niezwykle wymagających nadmorskich warunkach developer informuje, iż I Etap tej nadmorskiej inwestycji został oddany do użytkowania.

Zwieńczeniem I etapu jest oddanych do użytkowania 40 apartamentów, o powierzchni od 30 do 54 m2, każdy z przestronnym tarasem.

Resort Hevenia Rewal 

Resort Hevenia Rewal docelowo składać się będzie się z trzech apartamentowców zaprojektowanych w nowoczesnym stylu z imponującymi przeszkleniami skierowanymi bezpośrednio ku morzu. W kompleksie zlokalizowanych będzie 86 Apartamentów, a każdy z nich z przestronnym tarasem. Na dachach budynków znajdą się tarasy letnie z natryskami oraz pergolami. Z tarasów będzie można podziwiać przepiękną o każdej porze roku panoramę Bałtyku.

Na czterech kondygnacjach naziemnych rozplanowano bardzo funkcjonalne Apartamenty już od 34 m2. Niemal wszystkie mają zapewniony bezpośredni widok na morze. Każdy Apartament posiada taras a lokale parterowe dodatkowo mają powiększone tarasy. Dla komfortu właścicieli Apartamentowiec został wyposażony w system centralnej klimatyzacji.

Miejsca garażowe zostały zorganizowane w hali garażowej a teren całego Resortu będzie pod całodobową ochroną i monitoringiem.

Olbrzymim atutem Resortu, wyróżniającym go spośród innych tego typu obiektów, będzie własne, bezpośrednie wejście na plażę! Podkreślić należy, iż rewalska plaża jest niebywale szeroka i czysta na dowód czego od wielu lat jest nagradzana oznaczeniem „Błękitna Flaga”

W Resorcie Hevenia będzie można nie tylko wypocząć w nadmorskiej scenerii, ale również zadbać o ciało i ducha. Do dyspozycji wypoczywających będzie basen zewnętrzny z fenomenalnym widokiem na morskie wybrzeże, całoroczny basen kryty, brodzik dla dzieci, sauna oraz Jacuzzi. O kondycję można będzie zadbać w klimatyzowanej i nowoczesnej siłowni a balans i równowagę przywrócić w komfortowej strefie Wellness.

Inwestor nie zapomniał również o najmłodszych bywalcach Resortu dedykując im Figlarnię z licznymi, bajecznymi atrakcjami.

Resort Apartamenty Klifowa w Rewalu

Resort Hevenia to już druga realizacja kaliskiego dewelopera MTM w Rewalu. Nie sposób nie wspomnieć o pierwszej nadmorskie inwestycji firmy MTM – Resort Apartamenty Klifowa w Rewalu. Resort funkcjonuje już od ponad 4 lat ciesząc się ogromną popularnością odwiedzających Gości jak i zadowoleniem właścicieli Apartamentów (ponad 500 apartamentów). W pierwszym półroczu 2022 r oddanych zostanie kolejnych 80 apartamentów. Niewątpliwym atutem przyciągającym osoby spragnione nadmorskiego wypoczynku jest bezpośrednia bliskość morza. Od wejścia na plażę Resort dzieli dosłownie klika kroków. Wiele Apartamentów ma zapewniony widok na morze, każdy zaś posiada bardzo duży taras, na którym może toczyć się wakacyjne życie.

Apartamenty gotowe na przyjazd Gości znajdują się w 9 funkcjonujących Apartamentowcach. Każdy na dachu posiada Taras Słoneczny z Jacuzzi. Resort jest strzeżony i monitorowany. Miejsca postojowe znajdują się zarówno w halach garażowych jak i na parkingu zewnętrznym – dostępne są jedynie dla właścicieli Apartamentów i Gości Resortu co jest niezwykle istotne pod kątem bezpieczeństwa i komfortu wypoczynku. W tym roku został oddany do użytkowania budynek basenowy, zapewniający takie atrakcje jak basen wewnętrzny z Jacuzzi i brodzikiem dla dzieci, sauną suchą i mokrą, bawialnią i strefą fitness .

Rewal to nie jedyne wyjątkowe miejsce nad Bałtykiem, gdzie w myśl zasady „Zainwestuj, wypoczywaj, zarabiaj” MTM realizuje swoje inwestycje.

Resort Hevenia Pogorzelica

W spokojnej i zalesionej Pogorzelicy powstaje Resort Hevenia Pogorzelica, bezpośrednio przy zejściu na plaże. To kompleks 5 Apartamentowców i kompleksu basenowego, zaprojektowanych w nowoczesnym stylu z imponującymi tarasami skierowanymi ku morzu.

Część rekreacyjna obejmująca basen, sauny, salę zabaw i strefę fitness znajdować się będzie w oddzielnym budynku. W pierwszym etapie oddanych zostanie do użytkowania 20 apartamentów z tarasami słonecznymi z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze. Kolejny etap obejmie baseny wewnętrze i zewnętrzne z Jacuzzi, strefę wellness i fitness, pokój zabaw.

Aktualnie zrealizowany jest etap stanu surowego otwartego pierwszego budynku. Do końca 2022 r planowane jest oddanie do użytkowania budynku pierwszego i drugiego. Cała inwestycja ma zostać sfinalizowana w 2023 r.

Hevenia Mrzeżyno

W portowym Mrzeżynie, w doskonałej lokalizacji, gdyż tuż przy nowo powstałym deptaku i wejściu na szeroką i piaszczystą plażę powstaje kolejny kompleks rekreacyjno – wypoczynkowy Hevenia Mrzeżyno. Resort składać się będzie z trzech nowoczesnych Apartamentowców wraz z częścią rekreacyjną. W pierwszym etapie oddane do użytkowania zostaną 82 apartamenty z garażami podziemnymi oraz tarasem słonecznym z doskonałym widokiem na morze. Kolejny etap obejmie baseny wewnętrze i zewnętrzne z Jacuzzi, strefę wellness i fitness, pokój zabaw oraz 192 apartamenty. Łącznie Resort obejmie 274 Apartamenty.

Aktualny stan zaawansowanie pierwszego budynku to stan surowy otwarty wraz z rozprowadzonymi instalacjami. I etap planowo zostanie zakończony w IV kwartale 2022 r. Całość inwestycji ma być sfinalizowana i kwartał w roku 2024.

Inwestycja w nadmorskie Apartamenty to od wielu lat bardzo pewna i stabilna lokata kapitału. Powierzenie nabytego Apartamentu w zarząd profesjonalnemu operatorowi zapewni całoroczny dochód z tytułu najmu krótkoterminowego, co będzie miało przełożenia na stopę zwrotu w granicach 8-10%. W dobie niestabilności gospodarczej i niepewności co do wyboru formy inwestowania, inwestycja w nieruchomości jest wciąż najpewniejszą formą. Polskie morze zawsze cieszyło się dużym powodzeniem w sezonie letnim, co potwierdzi każdy, kto choć raz szukał sprawdzonego i komfortowego miejsca na wypoczynek. Apartament czy pokój z widokiem na morze jest tak unikatowy, iż rezerwacji dokonuje się sezon wcześniej. Ostatnie lata pokazują również, iż Polacy, jak również nasi zachodni sąsiedzi doceniają uroki nadbałtyckich miejscowości również po sezonie. Inwestycja w nadmorski Apartament to pewność zwrotu wydatków i stałego wpływu dochodów!

Znakomita większość zakupionych Apartamentów oddana jest w zarząd profesjonalnemu operatorowi, który zajmuje się kompleksową obsługą najmów krótkoterminowych. Oddając Apartament w zarząd właściciel ma pewność, iż jego lokal cały czas „pracuje” nad zwrotem ulokowanego kapitału. Zarządca czuwa nad zmaksymalizowaniem obłożenia nie tylko w sezonie wysokim ale całym rokiem. A nadbałtyckie miejscowości są piękne nie tylko latem! Względy zdrowotne, pragnienie wytchnienia od zgiełku i codzienności, chęć spędzenia wolnych dni czy świąt w nadmorskiej scenerii sprawia, że Resorty w Rewalu, Mrzeżynie i Pogorzelicy będą dostępne dla Gości całym rokiem.

Poznańska Nowa - Kalisz 

Deweloper z przyjemnością informuje również, iż na rodzimym kaliskim rynku rozpoczęła się sprzedaż nowej inwestycji mieszkaniowej POZNAŃSKA 30 – ETAP II. Wkrótce deweloper przekaże więcej szczegółów.

KONTAKT:

www.hevenia.pl

www.mtmconsulting.pl

BIURO SPRZEDAŻY:

MTM CONSULTING

Kalisz ul. Górnośląska 34

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ