Biznes

POZNAŃSKA 30 – nowy adres na mieszkaniowej mapie Kalisza

2020-12-24 07:00:00 reklama@calisia.pl

Nowa inwestycja POZNAŃSKA 30 – doskonale wpisuje się w potrzeby i oczekiwania Kaliszan. Urokliwe tereny, w atrakcyjnej dzielnicy Kalisza teraz zyskają nowe oblicze. Przy ulicy Poznańskiej 30 powstaje wielorodzinny budynek mieszkalny, którego architektura zachwyci nowoczesnością, zachowując jednocześnie urok i piękno otaczających terenów zielonych.

MTM Consulting
MTM Consulting

Kaliski deweloper MTM CONSULTING rozpoczął realizacje nowej inwestycji na os Korczak. Przy ul. Poznańskiej 30 powstaje 6 kondygnacyjny budynek mieszkalny. W części podziemnej będzie się znajdować hala garażowa oraz część piwniczna z komórkami lokatorskimi. Lokale mieszkalne będą miały zróżnicowaną powierzchnię od mieszkań typu studio o pow. 26 mkw do 3- pokojowych apartamentów o pow. 70 mkw i większych. Niewątpliwym atutem każdego mieszkania będą przestronne tarasy o powierzchni dochodzącej nawet do 31 mkw.

Na dachu budynku będzie się znajdować taras z imponującym widokiem na całe Miasto. Innowacyjny pomysł dewelopera o wykorzystaniu większej części połaci dachu na cele użytkowe i urządzenie tam tarasu widokowego, zainicjowany został na os Wzgórza Kalisza i spotkał się z uznaniem mieszkańców. Na taras słoneczny dostać się będzie można szybkobieżną i cichą windą.

Dział sprzedaży dewelopera informuje, iż w niespełna trzy miesiące od rozpoczęcia sprzedaży, ponad połowa mieszkań została już zarezerwowana. Dowodzi to, iż inwestycja doskonale wpisuje się w potrzeby i oczekiwania mieszkańców Kalisza.

Deweloper każdą swoją inwestycję realizuje zgodnie z dawno powziętą ideą „zdrowej tradycji”, która przejawia się w zastosowaniu tylko wysokiej jakości i przyjaznych środowisku materiałów budowlanych.

Powstający budynek, podobnie jak wszystkie inne realizacje dewelopera - jest budowany z ceramicznych materiałów (POROTHERM), docieplony styropianem grubości 20 cm!, otynkowany z zewnątrz tynkiem barwionym w masie silikatowej. W nowo budowanym bloku zamontowane zostaną okna trzyszybowe klasy A. Już na etapie projektowania Osiedla duży nacisk kładziony jest na zachowanie harmonii, estetyki budynku tak, by wkomponował się w otoczenie. Infrastruktura osiedlowa realizowanej inwestycji zabezpiecza miejsca postojowe dla mieszkańców.

MTM nie tyko buduje bloki, ale również zapewnia przyjazne i estetyczne otocznie wokół nich. Na Osiedlu zatem, oprócz naturalnych walorów przyrody, będą się znajdować  ławeczki, oświetlenie uliczne, nasadzenia.

Deweloper od lat współpracuje tylko ze sprawdzonymi i doświadczonymi dostawcami i podwykonawcami, by zapewnić najwyższą jakość i staranność w oddawanych lokalach. Taka współpraca i sprawdzone standardy pracy owocują również tym, iż nawet w tak trudnym czasie jakim dla większości z nas był rok 2020 r, deweloper oddał do użytkowania aż 14 bloków! Przekładając to na ilość wybudowanych przez MTM mieszkań, ponad 500 lokali zyskało w 2020 r. nowych właścicieli!

Warto również podkreślić, iż w dobie wszechobecnego kryzysu, reżimu sanitarnego i wielu restrykcji, z którymi musiała się mierzyć również branża budowlana - MTM Consulting rozpoczął budowę 17 nowych bloków: w Kaliszu, Ostrowie, Turku, Krotoszynie i Rewalu.

W 2020 r rozpoczęła się też realizacja dwóch potężnych nadmorskich Resortów: Hevenia Rewal i Hevenia Mrzeżyno. Sprzedaż nadmorskich Apartamentów trwa i cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

W 2021 r. MTM przystąpi również do realizacji dwóch kolejnych nadmorskich inwestycji położonych w najlepszej lokalizacji, tuż przy plaży! W kwietniu 2021 r deweloper poda więcej szczegółów dotyczących tychże nowych nadmorskich Resortów.

W roku 2021 MTM Consulting zamierza rozpocząć realizację nowej dużej inwestycji mieszkaniowej w Kaliszu. Dziewięciokondygnacyjne budynki powstaną w okolicy ulicy Podmiejskiej na os. Korczak. Świetnie skomunikowana lokalizacja doskonale wpisze się w potrzeby mieszkańców Kalisza, a najwyższa jakość wykonania i nowoczesna technologia jak zwykle zapewnią komfort i bezpieczeństwo nowym lokatorom. Wkrótce deweloper poda więcej szczegółów na swojej stronie www.mtmconsulting.pl

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku firma MTM CONSULTING składa serdeczne życzenia zdrowia, radości, wytrwałości i spokoju.

MTM Consulting Developer

ul. Górnośląska 34

62-800 Kalisz

 tel. 537 537 536, 537 537 538

 

 Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ