Zdrowie

Moje postanowienie – swe nawyki zmienię!

2021-01-12 07:00:00 reklama@calisia.pl

Po świątecznym przejedzeniu i ograniczonej ze względu na obostrzenia aktywności fizycznej przychodzi czas na noworoczne zmiany. Najbardziej chyba zależy nam, aby w końcu koronawirus dał nam spokój, chcemy normalnie pracować, uczyć się, wyjeżdżać, ale też mam nadzieję bardziej o siebie zadbać. Szczególnie, że pierwsza i druga fala epidemii oraz przymusowe obostrzenia u niejednego z nas skończyły się nadprogramowymi kilogramami.

Projekt Zdrowie
Projekt Zdrowie

Zmiana naszych nawyków to długa praca, ale najważniejsze, żeby przyniosła efekty w postaci zdrowia, dobrego samopoczucia i szczupłej sylwetki na długie lata.

Do pracy warto wziąć się jeszcze w styczniu! Proces utraty zbędnych kilogramów i poprawy swojego zdrowia musi być racjonalnie zaplanowany. Zdrowe tempo odchudzania to nie 5 kg tygodniowo, ale 0,5-1 kg na tydzień. Zazwyczaj na krótko pomogą internetowe diety cud, plany żywieniowe z gazet, niskokaloryczne zastępniki posiłków. Najlepszą metodą na zadbanie o siebie jest trwała zmiana stylu życia, najlepiej pod okiem specjalisty. Nie chodzi oczywiście tylko o zmianę diety, ale także o właściwą ilość ruchu, odpowiednio długi sen czy poprawę wyników badań.

Pani Wioletta (ze zdjęcia powyżej) już postawiła na zdrowie i dobre samopoczucie. Pod okiem dietetyka schudła 40 kg. Odchudzanie z dietetykiem może okazać się przyjemniejsze niż myślisz. Dzięki radom i wskazówkom udzielanym podczas cotygodniowych wizyt kontrolnych łatwej jest pokonać chwile zwątpienia.  Mamy także pewność, że dieta przebiega tak jak należy, co daje nam duży komfort i spokój o własne zdrowie. Zadaniem dietetyka jest  także motywowanie pacjentów w dążeniu do celu oraz osiągnięcie sukcesu w dietetycznym postanowieniu. Zwykle na początku diety motywacja jest silna, a  dietetyk pomaga ją utrzymywać na wysokim poziomie przez cały czas trwania kuracji.

Zapraszam do mojego gabinetu, aby zamienić chęci i postanowienia w działanie. Jeżeli nie jesteś przekonany do tego typu współpracy, zapraszam również na bezpłatne konsultacje, podczas których jest czas na wzajemne poznanie się, analizę składu ciała, wstępną diagnozę co do przyczyn nadwagi bądź chorób zależnych od naszego sposobu żywienia.

 

Zadzwoń, napisz maila lub przyjdź:

 

Lidia Fojt

PROJEKT ZDROWIE

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

ul. Podmiejska 24c/33

62-800 Kalisz

 Tel: 797 712 466

e-mail: kalisz@projektzdrowie.info

 https://www.facebook.com/ProjektZdrowieKalisz

Dietetyk mgr inż. Lidia Fojt

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ