Biznes

Manager Volvo Car Kalisz nominowana przez Miesięcznik Dealer

2020-11-14 09:05:17 redakcja

Miesięcznik Dealer nominował Malwinę Lis, Marketing Manager Volvo Car Kalisz do tytułu 'Wschodząca Gwiazda Rynku Dealerskiego”. To wyróżnienie nie tylko dla działu marketingu firmy ale również dla całej Grupy Lis. - Jesteśmy dumni, że zauważają nas branżowe media i uznają nasz rodzinny biznes za wart uwagi i nominacji do prestiżowych nagród - informuje Volvo Car Kalisz.

Volvo Car Kalisz
Volvo Car Kalisz
To kolejna edycja Nagród Rynku Dealerskiego. Zwycięzców wyłoni Kapituła Nagród i Wy – internauci. Głosować na swoich faworytów możecie do 15 listopada do godz. 23:59.
 
Wśród nominowanych do prestiżowej nagrody osobistej w kategorii Wschodząca Gwiazda Rynku Dealerskiego jest Malwina Lis, Grupa Lis - Za współtworzenie rodzinnej Grupy Lis, budowę nowoczesnego salonu oraz udane wprowadzenie na kaliski rynek marki Volvo. Za realizację spójnych dla całej grupy, posiadającej autoryzacje aż 6 marek, działań marketingowych, które przyczyniają się do sukcesywnych wzrostów poszczególnych brandów, a także zapewniają Grupie Lis miejsce na liście 50 największych dealerów w Polsce.
 
Głos na Malwinę Lis można oddać pod podanym adresem - https://docs.google.com/.../1FAIpQLSf6eOIzHINDKu.../viewform
 
Rozstrzygnięcie 10. edycji Nagród zostanie ogłoszone przez naszą redakcję w internecie 14 grudnia, czyli w okresie zwyczajowych podsumowań rocznych osiągnięć oraz honorowania najlepszych.
 

Podobnie jak w poprzednich edycjach, tytuł Dealera Roku przyznany będzie w 5 kategoriach:

- duża grupa dealerska (powyżej 5 lokalizacji)

- mała grupa dealerska (między 3 a 5 lokalizacji)

- dealer z jedną lub dwiema lokalizacjami

- dealer aut używanych

- dealer flotowy (nagroda za skuteczną sprzedaż i obsługę firm)

Dodatkowo tradycyjnie uhonorowane zostaną branżowe działania charytatywne:

- Dealer Dobrych Uczynków

A także przyznane zostaną dwie prestiżowe nagrody osobiste:

- Wschodzącą Gwiazdę Rynku Dealerskiego

- Człowieka Roku Miesięcznika Dealer

Wszystkie nominacje i szczegóły na stronie: https://www.dealerkongres.pl/nrd-nominacje2020?fbclid=IwAR3VMecO2clA-laANX-rHQnPRCQUW5rUimSa1u06gBO6LMqKfuYHch_aZ7Y

Miesięcznik „Dealer” to jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. „Dealer” to ściśle sprofilowane wydawnictwo, dedykowane właścicielom, menedżerom i szefom poszczególnych działów firm dealerskich. W magazynie opisywane są sprawy rentowności całej stacji oraz jej segmentów, a także prognozy na temat nowych źródeł dochodu dealera i przyszłości rynku samochodowego w Polsce i Europie. Całość wzbogacają liczne badania, raporty i rankingi salonów, serwisów czy dealerskich działów F&I. Dzięki temu „Dealer” pełni w branży rolę ekspercką i analityczną.
 
Pismo jest również dla dealerów źródłem inspiracji, pomysłów i dobrych praktyk, które dziennikarze miesięcznika zbierają dla Czytelników z całego dealerskiego świata. Zaś dzięki współorganizacji największych branżowych imprez w Polsce (Kongres Dealerów, Forum TOP100, Salon&Serwis) wydawnictwo integruje rodzime środowisko dealerskie w kraju.
 
 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ