Maks Bartoszewicki z "KRUK GYM" ze srebrem Pucharu Polski BJJ

2024-03-29 13:00:00 Kruk Gym

W Siewierzu 23 marca odbył się VIII Puchar Polski BJJ no-gi. Kaliskie Centrum Sportowe "Kruk Gym" reprezentowało dwoje zawodników.

KRUK GYM
KRUK GYM

Udany okazał się występ naszego trenera oraz zawodnika MAKSA BARTOSZEWICKIEGO, który po 3 walkach wywalczył srebro w purpurowych pasach. Szkoda tylko finału ponieważ prowadził 7-0 i w połowie walki dał sobie zapiąć dźwignie taktarov na nogę po czym sędzia musiał przerwać walkę.

Brawa należą się również ADAMOWI POLAŃSKIEMU, który w swoim premierowym występie pierwszą walkę wygrał na punkty, lecz drugi pojedynek był remisowy ze wskazaniem na przeciwnika.

Adam odpadł z turnieju a jego wcześniejszy rywal wygrał całą 20-osobową drabinkę zawodników.