Edukacja

Książki dla biblioteki szkolnej - zagłosuj na SP18

2020-11-06 15:30:00 red.

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Janusza Kusocińskiego w Kaliszu bierze udział w konkursie "1000 powodów, by czytać".

Empik
Empik

SP 18 w Kaliszu jest jedyną szkołą z naszego miasta, która przystąpiła do konkursu. Zachęcamy kaliszan do ściągnięcia aplikacji Empik i głosowania na szkołę.

Głosowanie trwa od 2.11 - 2.12.2020r. Codziennie można oddać jeden głos z jednego konta e-mailowego

www.empik.com/biblioteki/zaglosuj. W aplikacji empik należy wybrać Konkurs Szkoła powyżej 120 uczniów.

Liczy się KAŻDY głos.

SP 18 ma szansę wygrać 1000 książek.

ZAPRASZAMY DO CODZIENNEGO GŁOSOWANIA!!!

SP 18 stworzyła pracę konkursową i wypełniła formularz zgłoszeniowy. W kolejnym etapie musi zdobyć jak największą liczbę głosów. 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ