Kultura

Koncert Muzyki Końca Lata przy Cukierence w Opatówku

2021-09-20 18:00:00 Inicjatywa dla Opatówka

Fundacja "Inicjatywa dla Opatówka" oraz Gminna Biblioteka Publiczna im. Braci Gillerów w Opatówku zapraszają na drugi po rewitalizacji Koncert przy Cukierence w ramach znanego już cyklu "Spotkania ze sztuką - Opatówek 2021".

Organizatorzy
Organizatorzy
Po sukcesie i licznej frekwencji podczas lipcowego koncertu klasycznego, tym razem mamy ciekawą ofertę dla miłośników gitarowych brzmień.
 
W sobotnie popołudnie, 25 września o godz. 18:00 na dziedzińcu Biblioteki wystąpi zespół Muzyka Końca Lata.
W repertuarze znajdą się autorskie piosenki z wszystkich pięciu płyt MKL, szczególnie z wydanego w tym roku albumu pt. "Prywatny Ciechocinek".
 
Organizatorzy przypominają, że w czasie koncertu uczestników obowiązują aktualne przepisy sanitarne.
 
WSTĘP WOLNY!
 
***
Koncert odbędzie się w ramach projektu „Akademia Wolontariatu Lokalnego” dzięki wsparciu Stowarzyszenia LGD-7 Kraina Nocy i Dni.
 
***
W razie niekorzystnej pogody, koncert odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Opatówku (ul. Kościelna 2).

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ