Kultura

Kaliszanka zatańczyła w teledysku rapera Kekę! Niezwykły talent 11-latki [wideo]

2021-05-03 17:30:00 BK

11-letnia Vanessa z Kalisza miała możliwość zatańczyć na planie teledysku do utworu znanego polskiego rapera Kekę - Piotra Dominika Siary. Dziewczyna pokazała wielki talent i umiejętności okupione wielogodzinnymi treningami, tworząc niesamowity klimat kilpu i odbioru muzyki. Zobaczcie sami efekty tej współpracy!

KęKę - Jednorożec prod. moody scrag - https://www.youtube.com/watch?v=HLiYg3mwftY
KęKę - Jednorożec prod. moody scrag - https://www.youtube.com/watch?v=HLiYg3mwftY

Vanessa tańczy od 6 roku życia i specjalizuje się w hip hopie oraz electric boogie. Jej marzeniem jest zatańczyć na wielkiej scenie. Powoli realizuje swoje marzenia i pokazuje się szerokiej publice. Zatańczyła w teledysku do jednego z utworów rapera Kekę, zatytułowanego Jednorożec, pochodzącego z najnowszej płyty artysty.

- Dziękuje Piotr "KęKę" Siara, to dla mnie zaszczyt, ogromne wsparcie, pomocna dłoń w mojej walce o rozwój na żywo i Wielka nagroda za ciężkie treningi. Praca na planie z H D S C V M to 100% kompetencji wspaniałych ludzi. Dziękuje taneczny Tato Kamil Sfinks Szpejenkowski za wiedzę jaką przekazujesz. Wierzę , że kiedyś będę trenować już tylko na żywo a nie online - informuje na swoim profilu facebookowym Vanessa, https://www.facebook.com/hiphopvanessapower

Co więcej nie wystąpiła tam sama. U jej boku zatańczył znany w mediach społecznościowych, zwłaszcza na TikToku, na którym ma ponad 1 mln obserwujących, trener tańca z Krakowa Kamil Sfinks Szpejenkowski! https://www.facebook.com/POPPING4LIFE/

Klip został opublikowany na platformie Youtube 2 maja, a ma już ponad 180 tys. wyświetleń! Zobaczcie efekty tej współpracy!

KęKę, właściwie Piotr Dominik Siara, polski raper. Swoją karierę rozpoczął w radomskim podziemiu w 2001 roku. Od 2013 roku związany z wytwórnią Prosto, w której wydał krążki Takie rzeczy (2013) oraz Nowe rzeczy (2015). Obie płyty okazały się ogromnym sukcesem sprzedażowym, pierwszy krążek otrzymał certyfikat platynowej płyty, kolejny potrójną platynę.

Artysta powołał do życia własną wytwórnię, w której w 2016 roku wydał swój trzeci album pt. Trzecie Rzeczy. Tytuł bardzo szybko przypadł do gustu fanom i niedługo po premierze uzyskał status podwójnej platyny.

https://www.facebook.com/KeKeOficjalnie

Vanessa pokazała również swoje umiejętności taneczne przed kaliskim ratuszem.

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ