Zdrowie

Kaliski szpital testuje nowy system połączeń telefonicznych

2021-10-14 14:00:00 red

Ma być łatwiej i szybciej – przynajmniej tak zapowiada kaliski szpital, a mowa tu o testowanym nowym systemie połączeń telefonicznych.

źródło: fb/Szpital Kalisz
źródło: fb/Szpital Kalisz

„Dzwonisz i nie czekasz na połączenie!” - Taka teraz ma być zasada kontaktu pacjentów z kaliskim szpitalem – Od kilku miesięcy pracowaliśmy nad wprowadzeniem zupełnie nowego systemu. Teraz już działa i w praktyce testujemy dopięcie wszystkich technicznych procedur – wyjaśnia dyrektor Radosław Kołaciński.

Jak argumentuje szpital taka placówka jak ta w Kaliszu wymaga profesjonalnego systemu obsługi połączeń ponieważ codziennie odbieranych jest około tysiąca połączeń, a standardowy system takiego obciążenia nie wytrzyma. – Zwłaszcza, że trwają zapisy na bezpłatną mammografię. I będziemy robili kolejne akcje, które wymagają zapisów telefonicznych, wspieranych także komunikacją sms-ową. Nie możemy pacjentom fundować „głuchego telefonu” – podkreśla dyrektor.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ