Sport

Już w sobotę XIV Biegi Winiarskie!

2020-09-25 15:41:01 red.

26 września 2020 r. (sobota) godz. 8:30 – zapisy uczestników do poszczególnych kategorii wiekowych w siedzibie Leśnego Centrum Edukacji w Kalisz, ul. Gajowa 1, Las Winiarski.

fot. arch. RR
fot. arch. RR
PROGRAM IMPREZY:
 
Od 8:30 rejestracja zawodników
9.15 – przedszkolaki dziewczynki,
9.25 – przedszkolaki chłopcy
9.35 – kl. I , kl. II dziewczynki
9.45 – kl. I , kl. II chłopcy
 
Przerwa 30 min na zmianę grup wiekowych na terenie LCE
10.15 – kl. III , kl. IV dziewczynki
10.25 – kl. III , kl. IV chłopcy
10.35 – kl. V , kl. VI dziewczynki
10.45 – kl. V , kl. VI chłopcy
10.55- kl. VII, kl. VIII dziewczyny
11.05- kl. VII, kl. VIII chłopcy
 
Przerwa 30 min na zmianę grup wiekowych na terenie LCE
11:35 – bieg rodzinny
11.50 – bieg główny na 4 000 m
12:15 – wręczanie nagród
ok. 12.45 zakończenie imprezy
Podczas imprezy należy zachować obowiązujący reżim sanitarny
 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ