Biznes

Jak zrobić niezapomnianą imprezę?

2019-07-09 16:28:34 reklama@calisia.pl

Wiemy jak silne emocje towarzyszą wszelkim imprezom rodzinnym. Piąte urodziny Piotrusia, czy siedemdziesiąte piąte urodziny Dziadka Jurka - zawsze zbiera się rodzina, jest sporo wzruszeń a centralnym punktem takich imprez zawsze jest tort.

Zrzut ekranu 2019-07-9 o 16.35.39
Zrzut ekranu 2019-07-9 o 16.35.39

 

Tort ze zdjęciem solenizanta?  To możliwe już na Waszej najbliższej imprezie rodzinnej.

Pomyślcie jaką niespodzianką będzie dla Solenizantki czy Solenizanta umieszczenie na torcie… zdjęcia tej osoby. Dzięki nowoczesnej technice obecnie można WYDRUKOWAĆ na torcie dowolną grafikę - a więc również zdjęcia. Oczywiście takie wydruki są jadalne!

Z pewnością taka rodzinna uroczystość będzie niepowtarzalna! Ale jak zdobyć taki spersonalizowany tort? Okazuje się to znacznie łatwiejsze niż myślicie. Cukiernia Gucio, znana i lubiana w Kaliszu wytwórnia słodyczy, proponuje zupełnie nową usługę. Od teraz spersonalizowany tort możecie zamówić przez internet. Wystarczy wejść na stronę cukiernia-gucio.pl i wypełnić prosty formularz. Zdjęcie, które ma być na torcie również możecie przesłać przez stronę, nawet ze swojego telefonu. 

Oczywiście można też zadzwonić i zamówić tort telefonicznie, a zdjęcie które chcemy na torcie - dosłać mailem.

Ceny tortów w Cukierni Gucio są bardzo konkurencyjne, a uczucia jakie wywołacie u swoich bliskich są naprawdę bezcenne.

Cukiernia Gucio to typowa firma rodzinna. Prowadzona od ćwierć wieku, już przez trzecie pokolenie tej samej rodziny, cukiernia Gucio wpisała się na stałe w krajobraz gastronomiczny Kalisza. jak powiedział nam Jarosław Łuczak, właściciel Cukierni Gucio:

 

Torty, ciasta i inne wyroby cukiernicze zawsze cieszyły się szczególnym powodzeniem u kaliszan. Dlatego postanowiliśmy jeszcze bardziej ułatwić dostęp do zamawiania tortów. W tej chwili można to zrobić za pośrednictwem naszego sklepu. Potrafimy zrobić każdy tort. Nasz największy tort, który zrobiliśmy na zakończenie mistrzostw piłki ręcznej MP Masters, ważył ponad 50 kilogramów!

 

Dostarczamy gotowe torty na terenie Kalisza i w najbliższych okolicach. Zamówione torty można też odebrać w siedzibie firmy na ul. Widok, ale też w kilku punktach na terenie miasta. 

 

Ta nowoczesna usługa jeszcze bardziej przyczyni się do popularności naszej marki, ale przede wszystkim będzie dla kaliszan znacznym ułatwieniem.  W więc zapraszamy na stronę www.cukiernia-gucio.pl

Cukiernia Gucio jest równiez dostępna na facebook: https://www.facebook.com/cukierniagucio/

 

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ