Jak grają - tak się bawią

2010-11-22 22:41:45 kpcalisia/sportkaliski

W miniony piątek w restauracji "Emilia" piłkarze, działacze a także sponsorzy trzecioligowej KP Calisia Kalisz podsumowali minioną rundę. Kaliszanie pewnie wiodą prym w ligowej tabeli.

W 16. ligowych meczach zdobyli 32 punkty, co daje im 5 oczek przewagi nad kolejnymi w zestawieniu Lechem Rypin i Wdą Świecie
Całą zabawę poprzedziła uroczystość związana z wręczeniem pamiątkowych odznak klubowych, którymi uhonorowani zostali min. piłkarze, sponsorzy oraz byli o obecni działacze. Wśród zaproszonych gości pojawiły się osoby, które wspierają kaliski sport, min. Daniel Grzesiak, Piotr Kłosiński, Michał Szymański, Stanisław Paraczyński. Pojawili się również przedstawiciele byłego już klubu KUKS Kaliszanin, a którego piłkarze zasilili min. Calisię, Arkadiusz Kranc oraz Adam Rogacki. Złote odznaki trafiły w dłonie Piotra Kłosińskiego, Daniela Grzesiaka, Pawła Gajocha, Edwarda Kaczmarka, Ryszarda Feszczuka oraz Grzegorza Dziubka. Srebrne otrzymali Michał Szymański i Artur Kijewski, a brązowe Ireneusz Marczyński, Igor Janicki, Łukasz Wiącek, Damian Czech, Tomasz Frontczak, Piotr Gajoch oraz Stanisław Paraczyński. Odznaczony trener naszego zespołu, jest na najlepszej drodze do wywalczenia trzeciego już awansu z Calisią.
- Na pewno jestem bardzo zadowolony z pozycji lidera. Pozostaje jednak pewien niedosyt, ponieważ w głupi sposób potraciliśmy punkty, a ta przewaga mogłaby być jeszcze większa - ocenia trzecią rundę Calisii w trzeciej lidze jej szkoleniowiec.
- Gdyby nie wasza, nasza wspólna praca to nie byłoby tego sukcesu - dodaje do tego prezes Calisii Ryszard Feszczuk.
Włodarz klubu z Kalisza dodaje również iż zarząd KP Calisia zrobi wszystko, aby utrzymać wiosną fotel lidera i awansować do drugiej ligi. Następnie zaproszeni goście zjedli wspólni posiłek, i bawili się do późnych godzin przy muzyce w rodzinnej atmosferze. Na parkiecie prym wiódł Maciej Sowiński ze swoją partnerką Hanną oraz Łukasz Wiącek z partnerką Anią.
- Bardzo fajnie że możemy po rundzie się spotkać i pobawić w dobrym towarzystwie, ta runda była dla nas bardzo udana, dawno w Kaliszu nie było drużyny piłkarskiej tak wysoko, a my nadal chcemy bić się o najwyższe cele -zapowiada natomiast Paweł Gajoch, wiceprezes Calisii.
Z tego typu spotkania bardzo zadowolony był również menadżer Calisii, Artur Kijewski - To już trzecie takie nasze spotkanie, wszyscy doskonale się bawią, panuje świetna atmosfera, to taka nasza 'mała rodzina'. Mam nadzieję że w przyszłym roku spotkamy się tutaj już jako drugoligowcy'
Tymczasem dla kaliszan to nie jest jednak koniec pracy w tym roku. Zawodnicy trenować będą do połowy grudnia, w planach mają również rozegranie sparingu otwartego, w którym sprawdzić się będą mogli zawodnicy chcący zasilić KP Calisia.
- Takie spotkanie na pewno rozegramy na początku grudnia, sprawą otwartą pozostaje tylko obiekt, na którym ten mecz się odbędzie - mówi Grzegorz Dziubek. W każdym bądź razie zawodnikom Calisii nie pozostaje nic innego jak ostro trenować, aby w przyszłym roku taka impreza odbyła się już w gronie drugoligowców.
ZOBACZ GALERIĘ Z IMPREZY:
http://kpcalisia.futbolowo.pl/kpcalisia/index.php?p=galeria&kat=23

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ