Kultura

III edycja charytatywnego grania "Koncert Młodych" w Kaliszu [zdjęcia]

2021-08-30 10:00:00 Młodzi Kaliszanie

28 sierpnia w Galerii Tęcza odbyła się III, tym razem charytatywna edycja "Koncert Młodych". Organizatorami koncertu byli Młodzi Kaliszanie oraz Fundacja Bread of life Kalisz.

fot. Młodzi Kaliszanie
fot. Młodzi Kaliszanie

Podczas koncertu były zbierane pieniądze dla podopiecznej fundacji - Jagódki, która jest chora na SMA. Wykonawcami, którzy śpiewali na scenie byli wokaliści z Piano Song, Talent Studio oraz Studio Piosenki METRO. W trakcie imprezy odbywał się test z wiedzy o Kaliszu, w którym do wygrania były ciekawe upominki od sponsorów i partnerów imprezy - Społem PSS w Kaliszu, DGCS, Auto Partner Garcarek, Szymon Furman - Ubezpieczenia i Finanse, Galeria Tęcza oraz Kawiarnia Furore. 

Zachęcamy do wspierania Jagódki, podopiecznej Fundacji Bread of life: https://www.zostananiolem.pl/campaigns/%E2%80%BC%EF%B8%8F%E2%80%BC%EF%B8%8Fsma-zbieramy-lek-dla-jagody/?fbclid=IwAR2HNKmQntvmCf1CE6VI3a33D1QGYltf7-PGJukdm6I-Ia-jLH68dDKLkoY

Podczas imprezy prowadzona była zbiórka środków na rzecz małej Jagódki chorej na SMA.

Jeśli możesz wesprzyj leczenie Jagódki za pośrednictwem portalu Zostań Aniołem - https://www.zostananiolem.pl/campaigns/%e2%80%bc%ef%b8%8f%e2%80%bc%ef%b8%8fsma-zbieramy-lek-dla-jagody/

Wpłać tradycyjnie Fundacja Bread of life ul. Śródmiejska 24a, 62-800 Kalisz,

40 1090 1346 0000 0001 1420 0591 z dopiskiem dla Jagody

EUR PL 68 1090 1362 0000 0001 3632 4116 z dopiskiem dla Jagody

Podaruj 1% 0000268931 – z dopiskiem dla Jagody

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ