Firma Transhut wyróżniona w konkursie Primus Nominatus

2019-01-18 12:21:00 UM Kalisz/Tomasz Staszczyk

Kaliska firma Transhut znalazła się wśród laureatów Konkursu Jakości “Primus Nominatus”. Wyróżnienie przyznało spółce Branżowe Centrum Badań i Certyfikacji.

źródło: kalisz.pl
źródło: kalisz.pl

Certyfikat “Primus Nominatus” (“Nominowany Najdoskonalszym”) kierowany jest do tych organizacji, dla których zarządzanie przez jakość – TQM (Total Quality Management) stało się wyznacznikiem jakości produktów i usług. W uzasadnieniu werdyktu kapituły konkursu można przeczytać, że kaliska firma Transhut otrzymała wyróżnienie “za fachową obsługę klientów w zakresie zapewnienia terminowego i bezpiecznego transportu kołowego zagranicznego oraz spedycji”. Spółka, która rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku, specjalizuje się w przewozach artykułów spożywczych, głównie wyrobów mięsnych na terenie Unii Europejskiej oraz bloku wschodniego.

Głównym celem działalności Branżowego Centrum Badań i Certyfikacji, organizatora konkursu, jest świadczenie usług w zakresie szeroko pojętej problematyki jakości, o wysokich walorach profesjonalnych, na poziomie spełniającym potrzeby oraz oczekiwania klientów.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ