Firma Transhut wyróżniona w konkursie Primus Nominatus

2019-01-18 12:21:00 UM Kalisz/Tomasz Staszczyk

Kaliska firma Transhut znalazła się wśród laureatów Konkursu Jakości “Primus Nominatus”. Wyróżnienie przyznało spółce Branżowe Centrum Badań i Certyfikacji.

źródło: kalisz.pl
źródło: kalisz.pl

Certyfikat “Primus Nominatus” (“Nominowany Najdoskonalszym”) kierowany jest do tych organizacji, dla których zarządzanie przez jakość – TQM (Total Quality Management) stało się wyznacznikiem jakości produktów i usług. W uzasadnieniu werdyktu kapituły konkursu można przeczytać, że kaliska firma Transhut otrzymała wyróżnienie “za fachową obsługę klientów w zakresie zapewnienia terminowego i bezpiecznego transportu kołowego zagranicznego oraz spedycji”. Spółka, która rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku, specjalizuje się w przewozach artykułów spożywczych, głównie wyrobów mięsnych na terenie Unii Europejskiej oraz bloku wschodniego.

Głównym celem działalności Branżowego Centrum Badań i Certyfikacji, organizatora konkursu, jest świadczenie usług w zakresie szeroko pojętej problematyki jakości, o wysokich walorach profesjonalnych, na poziomie spełniającym potrzeby oraz oczekiwania klientów.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować