Dziecięce Czwartki w Mieście

2020-07-07 16:30:00 red za UM Kalisz/Juliusz Kowalczyk

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

„Dziecięce Czwartki w Mieście” - plac przed ratuszem od godziny 16:00 do 19:00.

Dziecięce Czawrtki w Mieście
Dziecięce Czawrtki w Mieście

Zajęcia będą miały charakter profilaktyczno-edukacyjny. Mają pomóc dzieciom poznać swoje mocne strony, nauczyć się pracy w grupie rówieśniczej, rozwinąć kreatywność, ale przede wszystkim stanowić świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu.

Podczas warsztatów dzieci będą m.in. tworzyć kostiumy teatralne, pacynki, węże z patyków czy łapacze snów, będą projektowały i ozdabiały wielkoformatowe zwierzaki, wezmą udział w zajęciach rysunkowych przy sztalugach i będą malowały na wielkich kartonowych formatach. Nie zabraknie także zabaw animacyjnych i podwórkowych, gier ruchowych czy warsztatów tanecznych.

Zajęcia odbywać się będą z  uwzględnieniem i zachowaniem wytycznych i zaleceń pandemicznych, Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej, aktualnych na czas realizacji projektu.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ